Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig szeretlek. Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretlek. Egy esély, hogy boldogok lehessünk?

Figyelt kérdés
Van még valaki, aki ha nem lenne egy gyáva nyúl, és merné vállalni az érzéseit, csak ennyit írna, talán boldog lenne, de minimum szabadabb.
2018. jún. 24. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jelen.
2018. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Ennyi legfeljebb a romantikus regényekben elég bármihez is (és azok sem a komolyabbak, ahol ilyen elhangzik). Normális felnőtt ember érthetően, szemtől-szemben kommunikál, és megbeszéli a problémáit a másikkal.
2018. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is írhattam volna. Ugyan vállaltam az érzéseimet és ő is irántam, de végül tönkretettem a szerelmet, amit érzett irántam ez a csodálatos nő. :/ Nektek mi a történetetek? Elmesélheted privátban.
2018. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Elkezdtem egy kérdést írni, nagyjából 3oldal lett.

Gondoltam, nem fárasztok senkit, csak a lényeget írom le :D Az meg ennyi.


Az emberi kapcsoltat nem csak ennyi, hogy mondunk egy mondatot, és minden happy lesz újra, és nem kell érte tenni, hogy egy elvesztett bizalom újra stabil legyen(itt most csak a felek nem ápolták a kapcsolatot jellegű szakításokra gondolok, amikor győzött a szürke H-V)

2018. jún. 24. 18:39
 5/14 A kérdező kommentje:
Túl gyorsan érkezett a szerelem az életembe, amit nem fogadhattam akkor, és viszonzatlanul "eldobtam"
2018. jún. 24. 18:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Már lemondtam erről,pedig azelőtt sokszor írtam ilyesmit egy bizonyos személynek. Egyszer mindenki belefárad..
2018. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen. De az a baj, hogy ott van a "talán" és vagy mindent elb**aszok vagy összejön és Happy End lesz mint a filmekben.
2018. jún. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

És az a talán mit számít?

Én belepusztulok, mert nem merem sem kimondani, sem leírni, hogy szeretek.

Pontosabban ezt még csak csak, de utána nem tudom mit tegyek, pláne, ha az érzés még mindig kölcsönös. Túl sok fájdalom ért, merjek élni. Egy visszautasítás ezen nem tudna rontani, valahol felszabadítana, mert az azt jelenti, tényleg vége, és könnyebb a felejtés, eltűnik a talán, a remény.

2018. jún. 24. 19:05
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha pedig ezt mondod akkor hajrá!!
2018. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. Hidd el megkönnyebbülsz.
2018. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!