Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így, ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így, ha csak szexre kellek neki?

Figyelt kérdés

Van egy férfi , akivel csak sex van , kapcsolat nem jöhet szóba . Az első alkalommal az én fejemben meg is fordult az , hogy lehetne több is , de ő azt mondta , hogy a 400 km távolság sok , nem jöhet szóba .

Ha csak sex akkor miért ír rám mikor külföldön van és par órákat beszélgetünk , mikor itthon van miért mutat be az ismerőseinek , és miért csókol meg az ismerősei előtt ? Mikor ketten vagyunk , akkor is nem csak sex és mindenki megy az útjára , hanem csinál vacsorát , ölel , puszilgat , szereti hallgatni , amit mondok , mesélek . Miért viselkedik így ?


2018. jún. 25. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom csak azt, hogy nektek láthatóan semmi nem jó. Ha nőnek tekint akkor arról van kérdés, hogy ugyan miert, ha meg egy egyszerű szexjateknak akkor arrol megy a panasz.

Jah és azért viselkedik így mert így normális. Nekem sem csak addig volt érdekes egy lány amíg találkoztunk dugni, aztán mehetsz amerre akarsz...

2018. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Több értelem van benne, mint egy fikuszban. Azért. Miért, te azt vártad, hogy bedugja, kihúzza, és öltözik? Ettől még nem szerelmes, és nem akar kapcsolatot, csak egy fix punci kell neki, mikor ott van.
2018. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szó sincs szerelemről egyik féltől sem . Hanem míg én nem jelentkezek , meg ha eljönne az én városomba , biztos nem puszilgatnám mások előtt , nem is ismeri a barátaim , addig ezt ő csinálja . Nekem ez a fura .
2018. jún. 25. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!