Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha segítünk valakinek aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha segítünk valakinek aki ellenkező nemű, miért gondolja mindenki, hogy valamit akarunk a másiktól?

Figyelt kérdés
Hála égnek nem megy rosszul az életünk. Nèha segítek barátoknak, nőismerősöknek, rokonoknak ha problémájuk van. Legutóbb a párom unokatestvérének gondoltam kiadni egy üresen álló lakásunkat, hogy kisgyerekkel el tudjon költözni otthonról. Természetesen nem pénzért. Mármint amit használ rezsit azt fizeti, de ennyi. A hölgy szülei kértek számon, hogy mit akarok a lányuktól, mikor ott a feleségem. Nem tudtam meggyőzni őket, hogy nincs semmilyen hátsó szándékom. Ezelőtt, meg egy nagyon régi barátnömèknek voltak gondjaik. A férjènek megszűnt a munkahelye, de hitelek miatt dolgoznia kellett. Felvettem a férjét egy olyan munkára, amit napközben Én megcsináltam. Erre az lett, hogy biztos a règi barátnőt dugom, vagy akarom dugni. Ha nőnek segítek, akkor miért egyből az ugrik be mindenkinek, hogy biztos szexet akarok, vagy mit tudom én mit?
2018. jún. 25. 15:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
mondjuk én vagyok olyan büszke, hogy ilyenkor csak azért is végigcsinálom.
2018. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azt hiszem lassan kiábrándulok ebből a segítsünk aki rászorul dologból. Most már Én vagyok a rossz, mert nem engedem oda a kis hölgyet. Amikor felajánlottam, akkor biztos természetbeni fizetségét várok, és kiverték a családi balhét, most, hogy nem költözhet a bunkó szemétláda vagyok, és szintén kiverték a balhét. Nem értem Én ezt.
2018. júl. 25. 11:48
 13/14 anonim ***** válasza:

Mert most hogy tisztázták, hogy nem vársz szexet, és nem hagyod őket mégse beköltözni, most azt fogják gondolni, hogy akkor mégis vártad a szexet, csak kiderült a kis terved, és lebuktál, tehát most ezért nem mehetnek oda.


Tehát most azzal jársz a legjobban, ha sehogy se engeded őket oda, mert ígyis-úgyis te leszel a rossz.


Egyébként az is segítség lett volna, ha fizetettsz velük lakbért, mert nehéz lakást találni.


Amit te vagy, azt úgy hívják, hogy naiv. Próbálj emberek közt több időt tölteni, és ezt őszintén mondom, mert így ki fognak használni.

2018. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Valóban nem lett jó sehogysem. Jellemzően segítőkész ember vagyok, inkàbb vagyunk. A baráti társaságból, vagy rokonokból, szerintem természetes ha segítünk annak akinek tudunk. Nem élünk rosszul, nem volt szüksèg arra a nyolcvanra, amit kapnànk érte. A feleségem rokona egyedül neveli a gyerekét, és most a családjánàl laknak otthon, de szűkösen. Egy kereset, gyerektartás nincs. Feleségem mondta, én felsjánlottam. Ugyanezekre vezették vissza, hogy biztos azt szerettem volna, amikor kiderült, akkor meg már azért nem. Nem is én untam meg a dolgot. Párom leültette a csalàdot, elmondta, hogy Ő ötlete volt, de már nem aktuális. Itt jöt a miért nem, meg hasonló kérdések. Segítségre nem rágalmazásokat szeretnénk kapni, és van egy barátunk aki örül a lehetősègnek. Meghallgatták, de azóta visszahallani dünnyögést, hogy nem így kellett volna elintézni ahogy tettük. Ennyit a segítségről.
2018. dec. 19. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!