Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak megmondjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak megmondjam a barátomnak hogy miért nem akarok szexelni? Nem fogja azt hinni hogy nem bízok benne?

Figyelt kérdés

Az exem bántott szex közben és egyszer úgy megütött hogy egész éjjel bőgtem és akkor megmondtam h soha többet nem fekszek le senkivel.

Már 2 éve együtt vagyok a barátommal de nem megy. Próbálkozik mindig csókolgat. Nagyon szeretem őt. 25 vagyok


2018. jún. 25. 22:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%
Azon gondolkodom,vajon a pasi nem e folt. A zsák megtalálta a foltját. A pasinak 49%hogy szintén van gátlása vagy szexuális zavara. Vagy félreszexel,vagy durván irreálisan szerelmes,esetleg ő a mátyáskirály. De tapasztalat amikor szűz.. lánnyal jártam és a hìmtagom minden randin állt rosszabb volt pár hét után mint egyedűl lenni. Értsétek úgy gyönyörű popsi, gyönyörű mellek,jó illat,szép haj,lábujjaitól a feje tetejéig szexi és profin csókol és hetekig meg se fogja ....kibîrhatatlan.
2018. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
2 éven át nem szexeltetek egy új kapcsolatban és a pasid nem nézett rád furcsán közben és nem próbálta megbeszélni illetve, kiszedni belőled, hogy mi a gond? Én megőrültem volna attól, hogy nem tudom mi a bajod, hogy mitől következett ez be az életedben.
2018. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ő ezt tudja?:O


Keress fel szerintem is egy pszichológust.

2018. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
60%

Én már régesrég kidobtalak volna.


Tudod, NEM az a baj, hogy félelmeid vannak, megértem, hanem az, hogy totálra elfogadod, hogy "ez van", de a megszüntetésükért egy tetves szalmaszálat nem teszel keresztbe.


Na EZ viszont gáz.

2018. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!