Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NDSM kérdése:

Milyen a "jó" pasi?

Figyelt kérdés
Férfiként érdekelne ez a kérdés, hogy mi alapján lesz egy férfi "jó" pasi a nők szemében. Milyen külső és belső tulajdonságokkal lehet őt jellemezni. Nagyon örülnék, ha csak és kizárólag nők írnának konkrétumokat!
2018. jún. 26. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Kedves, udvarias, figyelmes. Szereti az állatokat, elfogadja, hogy velem egy csomagban jár egy csomó állat. Őszinte, nem csal meg. Szeret kimozdulni, nem a 4 fal között képzeli el az életét. Céltudatos, törekvő és magabiztos. Romantikus, de nem túl nyálas. Nagyjából ennyit a belső tulajdonságokról. A küldővel kapcsolatban nekem az a fontos, hogy legyen minimum 180 cm magas. Nem tudom nőnek érezni magamat, ha a pasi alacsonyabb nálam. Ne legyen kövér, de ne is legyen kigyúrt izomember, valahol a kettő között nekem tökéletes.
2018. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
1: Ez elég jellemző sztem egy csomó férfira.... Nem kötekedésképp mondom. Télleg nem
2018. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
És miért gond az, ha sok pasira jellemző? Több közül lehet válogatni.
2018. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

A külső szerintem elég szubjektív, és sokféle típusú sráccal randiztam már, viszont az ápoltság az alap számomra. Tudjon öltözködni, legyen rendben a frizurája, a szőrzete.


Belsőre pedig engem nagyon le tud nyűgözni, ha egy férfi intelligens, és sok témához hozzá tud szólni, nem csak a bulizás és az ivás érdekli, szeretem a mély beszélgetéseket.

Továbbá jó pont még nálam a higgadtság, hűvösség, nem tetszik, ha egy férfi agresszív és dühöngő, illetve tetszik, ha valakinek egy kicsit cinikus a humora, tud nevetni saját magán is.

2018. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Igyekvő, kedves, türelmes, hűséges. Jó humorérzékkel rendelkezik, ugyanakkor komoly is tud lenni, amikor kell. Jó beszélgetőpartner, érdeklődik a munkája/hobbija iránt, nem muszájból csinálja. Kevésbé romantikus, inkább spontán.

Külsőt tekintve 185 cm-től felfelé, testesebb alkat. Izom előnyben, de még egy kis pocak sem zavar, csak ne legyen túl vékony.

Na, persze, ezek szubjektív dolgok, de nálam ezek fontosak általában. :)

2018. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Ha nőktől kérdezed milyen pasira vágynak, akkor azt fogod hallani tőlük, amit ilyenkor illik mondani, nem azt, amilyenre ösztönösen vágynak. Azt 1, vagy nem vállalják fel 2, vagy nem is tudatosul bennük (tipikus "miért az ilyenek vonzzanak" együgyű kérdések..?)
2018. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Magas, barna hajú és szemű, olyan a mosolya, ami egy jéghegyet is leolvaszt. Megjelenése a bohóc és az élre vasalt között változik, néha olyan mint aki csak beesett a szekrénybe és ami ráakadt azt viseli, máskor meg gondosan megválogatja mit visel.


Hihetetlen a humora, a kedvessége, türelme, udvarias mindenkivel. Valahogy egyszerre bújik el a sarokban és van a figyelem középpontjában. Nem lehet nem szeretni, még akkor sem amikor egy menstruáló nő hisztije kutyafüle hozzá képest....


Egy konkrét személy jellemzése, és ez csak így a semmi róla(ezek voltak az első benyomások róla, mielőtt megismertem jobban)

2018. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

Ez tényleg nagyon szubjektív!


Összességében,a kisugárzás a legfontosabb szerintem.

De azért megpróbalom nagyjából leírni,hogy NEKEM mi azami tetszik:


Számomra akire külsőre mondom,mondjuk az utcán,hogyjó pasi:

-vagy kopasz,kicsi szakáll vagy tipikus barna haj,barna szem,enyhén kreol bőr,kisfiús babapopsi arc

-testalkaltra csak annyi,hogy férfias legyen a kiállása,ne fújja el a szél,de azért ne legyen 200 kg se. Szeretem ha testesebb egy pasi,jó nagy háttal,kicsi pocak is jöhet. Ha túl kigyúrt az már nem tetszik.

-nekem a gyengém,ha van egy két tetoválása is

-mivel alacson vagyok ezért legyen kb 180 cm ALATT


Belső:

- humor

- tisztelje a nőket

- legyen határozott

-nem baj ha nagyszájú,de ne legyen bunkó

2018. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az a gyengébbik nem pillanatnyi hangulatától függ.
2018. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Külsőre nincs ideálom (gondolok itt hajra, szemszínre,stb.). Legyen igényes magára, a tisztálkodásra. Nem árt, ha magasabb, és van egy kis husi, számomra férfiasabb, mint a téglahasas illetők.


Belsőre.. hm,ez egy nagyon összetett dolog. Mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, a tökéletest kergetni butaság. Nálam fontos,hogy törekedjen rá, hogy jó ember legyen. Ne bántson ok nélkül senkit, adja meg mindenkinek a minimális tiszteletet. Engem lenyűgöz a természet, a szépsége, az ereje, nekem pl a szemetelés, rongálás kizáró tényező, ezzel együtt az állatok iránti rossz megnyilvánulás,bánásmód is. Mivel felnőtt férfiról van szó, viselkedjen is felnőttként. Nem kell befásulni, érezze jól magát, poénkodjon, de tudja vállalni a következményeket minden tettéért.


A kapcsolat nálam csak teljes nyiltsággal, és őszinteséggel működik. Ha baj van, ültessen le, mondja el, találjunk ki közös megoldást az adott problémára. Ezt szex terén is elvárom. Ha valami nem jó, változatosság kell, esetleg valami nagyon jó és lehetne több, azt vállalja és mondja el. Dolgozzon velem együtt a kapcsolatért, mert csak így ér bármit is az egész. Nem ellenőrzöm a párom, ezt elvárom fordítva is. Abban az esetben ha kihülnek az érzelmek legyen annyi benne, hogy jelzi és vagy neki látunk munkálkodni érte, hogy égjen újra a tűz vagy pedig tisztességgel hagyjon el. Hazudozást, mégha "kegyes" is, nem tolerálok, a szeretőtartást, félrelépést szintén nem.

2018. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!