Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek arról a férfiről akinek az alábbi linken szereplő autója van?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jún. 26. 23:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
34%
Ez egy régi tragacs.
2018. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
46%

Marmint egy 20 eves, kicsi Porsche Boxter?


Az a lany, akinek szamit a menö verda, kineveti. Az, akit nem kocsikulccsal lehet levenni a labarol pedig aszerint iteli meg, hogy a pasi hogyan all hozza. Ha azert vezeti, mert ezt szereti es "aranyosnak" talalja, akkor megvan a maga sarmja. Ha viszont azzal akar menözni, hogy egy 20 eves sportkocsival maszkal, amit akkoriban leginkabb nök vezetek, akkor kisse gaz...

2018. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

Hát mivel nem igazán értek az autókhoz, így kb. annyi, hogy van egy fekete autója. :D

De ennek viszont nem hiszem, hogy sok köze van a másik személyiségéhez, vagyis én nem az autójuk alapján ítélem meg az embereket.

2018. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Szeretem igen, 996 nekem kicsit drága egyenlőre, házra is akarok költeni...
2018. jún. 26. 23:35
 5/24 anonim ***** válasza:
34%
Gondolom csak nagyzolni akarsz. Ennyi pénzért tudnál venni egy jó nagy autót, amibe belefér minden és nem is fogyaszt sokat.
2018. jún. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%

Hogy lenne már véleményem ennyitől?

Ha én belinkelem neked a kávéfőzőmet, akkor tudsz majd véleményt mondani rólam?

Kb ennyire abszurd a kérdésed...

2018. jún. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Hogy ízlésficama van
2018. jún. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Jobban jársz egy olcsó szakadt BMW-vel, olcsóbb és jobban buknak rá, ez a Porsche minimum 5 millió ft, jó sportkocsi magadnak, de csajozásra ne ezt vedd, ha csak az számít, nem tudják felmérni az értékét.Ha már mindenképpen Porsche, gyűjts a 911-esre, az még a régebbiek között is feltűnő, a nők is felismerik, 10 millától van.
2018. jún. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Uraim, még mindig nem tudnak olvasni?

--

Mint a viccbe:van béjemvéd, van merdzsód?

-nincs

-akkor nem kellesz

mire a figura: adjam el a lambo-t azt vegyek egy fostaligát belőle?

2018. jún. 27. 03:39
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

"996 nekem kicsit drága egyenlőre"


A kocsirol nincs velemenyem, az "egyenlore"-rol annal inkabb.

2018. jún. 27. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!