Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már az alábbi helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már az alábbi helyzetben bármelyik szereplő helyében? Mesélnél róla, hogy történt, mi történt? (A kérdés elméleti. )

Figyelt kérdés

Adott 4 ember: A, B, C, D

Egy férfi és 3 nő, vagy egy nő és 3 férfi.

B, C, D azonos neműek.

A összejön laza kapcsolatra B-vel, de nem költöznek össze, flörtölget C-vel is, akivel szintén alakul valami laza kapcsolat, de vele sem történik komolyabb előrelépés. Aztán B és C összevesznek A-n, mert mindketten szeretnék csak maguknak, de A nem szeretné egyikükkel sem lekötni magát. Közben A megismeri D-t, akivel barátkozni kezd, a közös hobbik lassan összehozzák őket, és végül B és C is hoppon marad.


2018. ápr. 16. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szóval van Pista bácsi, aki kúr**ogat Juliskával, de nem költözik vele össze mert másra nem jó neki, emellett flörtölget Kingácskával akivel jól elbeszélgetnek meg dugnak is, de Kingácskával sem költözik össze ő se jobb többre.


Aztán a 2 ri**ban összevesznek Pista bácsin mert mindketten őt szeretnék. De Pista bácsi sz**arik rájuk mert csak a puncijuk kellett semmi több.


Közben Pista bácsi megismeri Krisztinénit a nagy szerelmét akivel minden stimmel és a másik 2 rib**anc a kutyának sem kell már.


Nincs ebben semmi extra, Pista bácsi ismerkedik , de először 2 ribit ismer meg, aztán végül talál egy normálisat, és amíg nincs normális addig a ribik is jók.

2018. ápr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Így is lehet fogalmazni. :-D
2018. ápr. 16. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem hasonló volt, csak az exeim nem vesztek össze, mert ők sem akartak komolyat. Amikor megismertem a férjem, dobtam a hülyéket :p.
2018. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Nem igazan akartam kapcsolatot akkoriban, mert vegetert egy hosszu fajdalmas kapcsolatom. Csak ismerkedtem, elveztem kicsit a szingliletet, de D teljesen elvarazsolt. A tobbivel oszinten szolva csak szorakoztam, ami nem hiszem hogy korrekt volt. de D lett az igazi befuto.
2018. ápr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!