Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jönnek az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek az emberek azzal, hogy amelyik nő kipakolja mindenét, azt csak szexre használják a férfiak, mikor az ellenlezőjéről van szó?

Figyelt kérdés
Nem mertem soha kihívóbban öltözni, mert attól tartottam, hogy nem fognak észrevenni a férfiak és nem vesznek majd komolyan. Viszont az ellenkezőjét látom ennek, az ilyen önmutogató, primadonnákra csak úgy szállnak a férfiak, itt bók, ott bók, míg a rendes nők le vannak magasról sza.rva. Persze, tisztelet a kivételnek, de miért kell itt műmájerkedni, hogy ah nekem olyan csaj nem kellene, mégis a férfiak nagy része róluk ábrándozik?!
2018. jún. 27. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Aki k..rvának áll ne csodálkozzon, hogy megb..sszák.


Mert szerinted, akinek ki van a fél melle és olyan mini a szoknyája, hogy szinte ki van a feneke, vagy állandóan p..csagatyát hord, szerinted azt mennyire lehet komolyan venni? Aki csak a testével akar feltűnni és azt használja fel, hogy felfigyeljenek rá a férfiak?


Aki a mosolyával és egyszerű öltözékével nem tudja felhívni magára a figyelmet, az a testével meg pont az ellenkezőjét fogja elérni.

2018. jún. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt ösztönösen a formás,kerekded alakok vonzóbbak számukra. Azok akik nehezebben találnak maguknak nőt, vagy nem komoly kapcsolatra vágynak lecsapnak azokra a nőkre,akik úgymond kirakják a "bájaikat"

,és ez egyre jobban feltűnő. Akik a világnak is megmutatják magukat,azok ált.könnyű prédák, avagy szeretik ha körülrajongják.

A normálisabb pasik viszont nem feltétlen akarnak olyan nőt,akit azért néz meg mindenki,mert kipakolta a világnak magát.

A sok bókolásnak nem kell bedőlni azért, a pasik jól tudják,hogy sok nőnek a kimondott szavak a szentek, csavarják csak a fejüket.Egyáltalán nincsenek kirekesztve a rendes nők,csupán rendes nőhöz rendes férfi illik...

20/L

2018. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt a mértéktelen nagyfokú általánosítást honnan veszitek ezen az oldalon?


Mert mindenki ezeket fújja, fordítva is. De marhaság, mert csak könnyű prédának nézik, illetve rájuk rakják , hogy r**ibanc. Sok nő szereti kirakni amije van.


De ezek sem elérhetőek minden férfinak csak a hozzájuk való gyurma műmájer gyerekeknek.


Lehet szolidan is gyönyörű és vonzó egy nő. Ahhoz nem kell a lenge öltözék. Belefuttok pár ilyen baromba és már megy az általánosítás. Talán neked is jobban körbe kéne nézni.

2018. jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Kedves Kérdező!

"Nem mertem soha kihívóbban öltözni, mert attól tartottam, hogy nem fognak észrevenni a férfiak és nem vesznek majd komolyan." Már itt megbukott az egész felfogásod. Éppen akkor nem fognak észrevenni, ha mindenhova csadorban mész. Senki nem fog leku®vázni, ha felveszel egy jobban kivágott pólót, aminek amúgy a legtöbb boltban legjobb tudomásom szerint nem ®ibanc póló, hanem női póló a neve. Nagyon kevés férfi hajt rá szürke egerekre (ezzel nem azt mondom, hogy az vagy), tisztában kell lenni az előnyös öltözködéssel szabályaival. 21F

2018. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerinted miért bókolnak nekik annyira? Mert csak a szexre akarnák használni. Ha arra vágysz, hogy szexre éhes férfiak csorgassák rád a nyálukat, akkor tedd ki a testrészeid. Ha nem erre vágysz, akkor ne tedd ki.
2018. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el mégegyszer a kérdésed és a kifejtést. Üti egyik a másikat.


A buta ösztön férfiaknak igen a mellkidobós csajok kellenek.

De vannak a normálisak akik nem ez alapján választanak partnert mint pl én is.

2018. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon minden irigy és frusztrált nő előadja, hogy PONT az ő kategóriája nem érdekel egy férfit sem, miközben más kérdések alatt arról megy a sztorizgatás, hogy mindenkinél próbálkoznak a férfiak.

Attól, hogy irigy vagy egyes nőkre, a férfiak nem csak rájuk mennek. Ha szerinted a normális nőkre tojnak, akkor vagy nagyon nem vagy képben a normális szó jelentésével vagy te is pont ugyanúgy tojsz a normális próbálkozó férfiakra és a macsókat akarod.

2018. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az igazság valahol a kettő között van. Tehát én azt mondanám, hogy az a legjobb, amikor csak sejteted, hogy mi van a ruha alatt. Nincs kirakva semmi, de konkrétan elrejtve sem. A szem nem látja, de enged a képzelőerőnek.
2018. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!