Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben ilyenkor?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel 5 év után szakítottunk, azóta eltelt 2 év.

Neki közben lett egy új barátja, akivel 1 év után ideiglenesen szakított.

Ekkor újra képbe kerültem, a volt barátnőm megkeresett engem, találkoztunk is.

Beszélgettünk stb, mondta,hogy többször is megverte őt a barátja, és már elege volt belőle stb.

Aztán a találkozgatásaink ellenére is, úgy voltam,hogy ennek nincs értelme, mi nem lehetünk újra egy pár.

Miután hanyagoltuk egymást rá 2-3 hétre megint összejött ezzel a barátjával.

Majd innentől kezdve 2 hét múlva először facebookon, aztán sms-ben és telefonon is kaptam a barátjától fenyegető üzeneteket.

Először próbáltam kulturáltan megbeszélni, de csak annyi lett,hogyha átmegyek abba a városba ahol lakik (a szomszéd város) akkor agyon leszek verve.

Na már most én többször is jártam arra.

Legutóbb 5-en jöttek volna oda hozzám.Már messziről láttam őket, így gyors léptekkel az autómhoz siettem, miközben ők fenyegetőzve/ordibálva jöttek felém, egyiküknél egy kés is volt amit tisztán láttam.

Azonban ezzel nem érték be, autóba pattantak, és gyakorlatilag végig üldöztek a városban.Egy helyen muszáj volt lassítanom az átkelő gyalogosok miatt, ekkor megelőztek, és beálltak elém, és kiszálltak.

Tolatással megfordultam, és gyakorlatilag a közúti veszélyeztetés minden pontját kimerítve száguldoztam végig a városon,piroson, zárón mindenen előzve.

Ők meg utánam.

Viszont valamivel nagyobb teljesítményű az autóm mint az övéké volt, csak emiatt tudtam eltűnni.

Ez pedig már nem játék, közúti veszélyeztetés ide vagy oda, én úgy gondolom ők hajszoltak bele.

A srác egy erős testalkatú, küzdősport múlttal rendelkező figura, szinte biztos hogy erősebb nálam egymaga is.

Bár nem mondom,hogy ketté tudna hajtani, de azért mégis csak.

Ők nem voltak együtt amikor a barátnőjével újra egymásra találtunk rövid időre, innentől kezdve nem értem.

Az meg,hogy 5-en jönnek..és mit tudtok csinálni?Gondoltam,hogy behajtok az RK udvarára, ők meg mentek is volna tovább.

Mindig más számról fenyeget, mert folyamatosan tiltom a számokat, és faebook profilokat ahonnét írogat.


2018. máj. 26. 06:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel!
2018. máj. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Ez egy szabolcsi vagy borsodi életkép?

Szerintem ott félnek a rendőrök, felesleges a feljelentés.

Ne járj arra és el van intézve.

2018. máj. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bence_ ***** válasza:
100%

Sms nek nyoma van, menj be egy rendőrségre.

Lefeküdtél a csajjal?

2018. máj. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És honnan tudta hogy ott vagy a városban?
2018. máj. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Mikor beálltak elém és kiszálltak, akkor mentem volna át finoman a fejükön a kicsit jobb teljesítményű kocsimmal. Ha ügy lesz belőle, akkor ott a fenyegetés meg a kés a támadónál. Ennyi.

31/f

2018. máj. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megismerik a kocsimat is, meg a rendszámát is.

A srác nem cigány, de a haverjai közt akadt az is, pl. a késes.

2018. máj. 26. 13:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor a csaj keverte meg a sz..rt!

Vele kéne elbeszélgetni.

2018. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Porral oltóba kevertess kapszaicint. Aztán fújd le vele a brigádot.
2018. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!