Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinalnatok ha a baratotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnatok ha a baratotok vagy a a baratnotok elmenne egy hetre a Balaton Soundra?

Figyelt kérdés
Felreertes ne essek, nem zavar, hogy elmegy a barataival. Erezze jol magat, en csak attol tartok hogy nagyon unatkozni fogok. Valami jo program otletek?
2018. jún. 27. 21:36
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
62%

1. Nem jönnék össze Balaton Sound-os emberekkel.

2. Nem jönnék össze olyannal, aki tud unatkozni. Az egy üres ember.

2018. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Elso sorba azert nem megyek, mert en nem elem ezeket a fesztivalokat, na meg panikrohamom van a tomegtol. De, ha maskepp lenne, valoszinuleg akkor se mennek. Minden evben megy a barataival, senki nem viszi a baratnojet, ez olyan pasis nyaralas.
2018. jún. 27. 22:06
 13/35 anonim ***** válasza:
0%
Ááá én azt hittem te vagy a férfi.
2018. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
51%
#12: Te voltál már Soundon? Mert ha nem, akkor képzelj el egy gigantikus swinger partyt, kb. mindenki mindenkivel kavar. [link]
2018. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
43%

Engem zavarna, hogy nem visz.

De az én barátom nem jár el ilyen helyekre.

2018. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
40%
Amúgy vannak barátaid? Legyél velük. Ha nincsenek, vagy nem érnek rá, olvass, nézz sorozatot, filmeket.
2018. jún. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
43%
Gyere el nálunk egy hétre, van itt egy kisbaba, 2 kisgyerek, és egy kisiskolás. Itt nem lehet unatkozni 😀
2018. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%

Nekem minden vágyam hogy ejussak a Balaton Soundra de nem tudok menni senkivel... ezt a nyarat is el kell engednem..

imadok bulizni és soha nem fogok eljutni oda

Másik vagyam Tomorrowland

Helyedben biztos elmennek vele bulizni

Próbálj meg barátaiddal lenni

2018. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
55%

Hogyan lehet umatkozni?

Nincs semmi hobbid?

2018. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek menni Soundra:D Dolgozok, es sportolok. Meg a barataimmal is szoktam lenni, de en most programokat kerdezek. Valami olyat amit budapesten erdemes megnezni kiprobalni, mert az ilyen basic dolgokat mint muzeumok, allatkert, szinhaz, kiallitasok, kirandulas Budapesten belul, mar mind mind ezerszer megvolt.
2018. jún. 27. 22:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!