Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Barátom elmegy a haverjaival nyaralni idén, és nem engedi hogy a barátnőmmel velük menjünk. Értem hogy fiús program meg minden, de egyszer nagyon összekaptunk valamin, aztán egy másik lányba szerelmes lett, de végül kibékültünk. Később viszont megtudtam hogy a haverjának arról ábrándozott, hogy az említett csajt is vinni akarja. Nekem pedig megtiltja, mert csak azt hajtogatja hogy a haverjaival akar lenni. Négyen mennek, én meg mondtam hogy hatan elleszünk, de azt mondta ő nem akar hatosban lenni
2018. máj. 26. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű. menj te is bulizni! ha ilyen barátod van, hát sajnáld le!
2018. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem mennék olyan helyre, ahol nem látnak szívesen, pláne nem erőltetném a dolgot. Előzőleg nem téged akart vinni, hanem egy másik lányt. Lehet azt a lányt kedvelik a haverjai téged meg nem és itt ráadásul nem csak rólad van szó, hanem plusz még egy emberről. Ha a haverjai már beleélték magukat, hogy végre kanbuli lesz érthető, hogy nem örülnek, hogy még két csaj menni akar. Lehet az előző lányt is csak azért tűrték volna meg mert mégis csak a haverjuk vadiúj nője. Nem lehet tudni. Az, hogy ez kérdéses és nem tudjátok megbeszélni őszintén arra utal, hogy még elég fiatalok vagytok. Had bulizzanak ti meg csináljatok csajos programot. Nem vagytok összenőve és egy hét nem a világvége. Pláne nem akkor, ha amúgy sem kettesben töltenétek.
2018. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja ..... fiús program lesz ......


Hol élsz? Gondolod hogy nem lesznek nők? Én is arra vágyon hogy fiúk közt legyek egy két hétig.

Milyen naív emberek vannak.

2018. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha csak fiúk mennek, lehet azért mennek, mert akkor nem fognak vissza a lányok.


Mi is mentünk fesztiválra csajok nélkül, hogy le lehessen csúszni úgy igazán :D

2018. máj. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4-es

Ha a sivatagba mégy minek vinnél magaddal homokot?

2018. máj. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Összekaparnám a maradék önbecsülésem morzsáit és szólnék neki, hogy szabad ember.
2018. máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!