Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves lány,40 éves férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lány,40 éves férfi?

Figyelt kérdés

Szerintetek működhet? Egy barátnőmről van szó. Ismerem a férfit is, nem néz ki 40 évesnek és huszonéves szinten van (gazdag szüleivel él, alkalmi munkái vannak, a pénzét drága ruhákra, a kocsijára és bulira költi).

Szegény barátnőm teljesen meg van őrülve érte, de szerintem csalódás lesz a vége.


2018. jún. 28. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

"szerintem csalódás lesz a vége."

És ez miért baj? Legalább tanul a hibáiból.

2018. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha neki ez kell akkor ez kell. Nem szólhatsz bele. Legyél ott mellette ha át vágja a pasi. De amúgy működhet ilyen egy volt osztálytársam évek óta együtt van egy 50 éves pasival a csaj meg 22 éves. Szeretik egymást jól megvannak van már közös tetkó is.
2018. jún. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez szanalmas.
2018. jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen a világtörténelembe. Közhely, de a szerelem, nem kor kérdése, csak ritka, hogy nagy korkülömbséggel jól passzol két ember.
2018. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A korkülönbség szerintem a kapcsolatban lényegtelen, ha passzolnak egymáshoz és szeretik egymást, akkor akár még boldog házasság is lehet!
2018. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Buta a kislány, mert nem gondol a jövőre. Te írod, hogy szexi a 40 éves férfi, de néhány év múlva a csaj egy öreg papival találja magát majd szembe és szépen ott fogja hagyni. Időpazarlás.
2018. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!