Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ilyen szélsőségesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ilyen szélsőségesen és túl kapitalista módon hozzáállni az ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

Először is tőletek kérdezném ezt. Jól érzitek magatokat akkor, ha elidegenült tárgyiasított öncélokról beszélgettek vagy titeket faggatnak, mint a szakmák, diplomák megszerzése, tovább jutás a munkába, nyelvvizsgák, szükségesnek beállított jogosítvány, autókról? Az a bajom, hogy nem veszik észre azt, hogy ezzel rohadtul nincsenek előrébb, csak a kapitalista álmot kergetik magyarán a nagy ürességet. Észrevettem, hogy legbelül senki se szeret ilyenekről beszélgetni, de nagyon nyomják ezeket a témákat.


Most jön a szélsőségesség, hogyha valakinek nincs olyan hű, de sok célja, akkor miért kell úgy beállítani, hogy mintha egy csöves lenne? Most lehet azzal jönni, hogy szerelemből nem lehet kifizetni a számlát, nem lehet kenyeret venni belőle, de ha valaki nem éli úgy az életét, hogy a kapitalizmust kánaánnak nézi és visszafogottabb, nem beszél állandóan az üres célokról, akkor ne abból induljunk már ki, hogy egy nincstelen.


Arról meg nem is beszélve, hogy még ha ellehetne érni azokat a nagy célokat még oké lenne, de nagyon nehéz elérni, és nem azért, mert nem tanult nem dolgozott eleget, hanem az egész kapitalizmus nagy álomra épül, ami soha nem működött és a sok hülye nem tud felébredni benne.


2018. jún. 28. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
A miértjét én sem értem..
2018. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Te jó ég, elgurult a gyógyszered?
2018. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

amit te most felvázoltál az a tipikus mának élő ember példája.

amúgy meg ti akartatok kapitalizmust, igyátok akkor a levét.

mellesleg a mai világban pénz orientált minden, ha nem tetszik akkor lázadozhatsz ellene, de hidd el te húzod mindig a rövidebbet.

2018. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Lusta, celtalan luzerke kirohanasa. Koszonjuk.
2018. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Amíg a gagyi hobbijaimról beszéltem egy éppen aktuális nőnek, valahogy mindig unalmas lettem mindegyik szemében. Aztán a volt főnököm Lancer Evo X-ével kezdtem járni és mesélgetni különféle nyomatékokról, felfüggesztésekről, futóművekről, spéci fényezésről egy éppen aktuális nőnek, valahogy marha érdekessé váltam a szemükben, itták szavaim, kajtattak utánam. Pedig nem is az én kocsim volt. Hát ki érti ezt...
2018. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Végre valaki. Kár, hogy nincs sokkal több olyan ember, mint te. Nem is tudom, hogy nem találjuk meg egymást az ilyen emberekkel? Pedig mindig elkeseredek rajta, hogy olyan világban kötelező élnem, amilyenben nem akarok, és mások pedig ehhez sajnos vigyorgó pofát vágnak és amúgy a világnak sokkal több rosszat tesznek vele, mint jót. De nem baj, hahotázzunk a saját nyomorunkon.... én is kivagyok ettől.
2018. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Életem jelentős részét töltöm munkával, nekem nem okoz problémát erről beszélni. Neked miért?
2018. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%

Azok csinálják ezt, akik megtehetik. Mert megtehetik. Egy csinike csajszi válogathat a férfiak között és ezért válogat. Ronda nőtől viszont még nem hallottam a szokásos "legyenek céljai" szöveget.

A társkeresés meg általában üzlet és befektetés.

2018. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%

én is egyetértek..

sőt tanultam is tőled most


az a h, hogy annyira egyedi dolgok érdekelnek, hogy kín szenvedés az én dolgaimról, terveimről beszélni..


ellenben van egy ettől független, könnyen emészthető világszemléletem amiben felszabadultan vagyok mert látom, hogy érdekli is és nem kell azon szorítanom, hogy ne bélyegezzen önteltnek

2018. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!