Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda férfiként nekem miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda férfiként nekem miért nem lehet barátnőm, amikor egy jól kibéző férfi akár naponta cserélgetheti a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Én például csak egy lányt szeretnék, akivel szeretnénk egymást, de sajnos a külsőm miatt ez lehetetlen. Közben meg a jó külsővel megáldott ismerőseim akár több lánnyal is lehetnek egy héten. Ők szinte bárkit megkaphatnak. Ha meglátnak egy szebb lányt, akkor simán lecserélik arra a jelenlegi barátnőjüket. Ezen felül persze szexpartnert is találnak simán, pár óra alatt, ingyen. Ha meg én szeretnék egy szexpartnert, az nekem kb 20000 forint körül lenne...
2018. jún. 28. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Mert az emberek felszínesek.
2018. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Mitől vagy ronda? Küldj képet privátban.
2018. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
én ismerek ronda fogatlan alföldi gyári munkást, ki eljött ide a nyugati régióba és sorban szexelgeti a fiatal tini lányokat. szerintem semmi gáz a kinézeteddel a duma a lényeg, meg hogy hol keresel.
2018. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Üdvözöllek a kegyetlen és igazságtalan való életben, ahol pókok legyeket csalogatnak a hálójukba, az oroszlánok békés és kecses növényevő gazellákat és cuki elefántbébiket marcangolnak szét, tőled pár ezer kilométerre pedig elevenen égetnek halálra valakit ha az keresztény/meleg vagy félrelépett más férfival. Te még jól is jártál annyival, hogy nem kapsz pu***t, mert ronda vagy. Foglald le magad mással vagy alakíts ki olyan egzisztenciát amivel alternatív módon elérheted a célod. A mai világban a két legkeresettebb "árucikk" a luxustermék és a pu**i, a két legnagyobb értékmérő pedig a külső illetve a pénz. Ha utóbbi kettő közül egyik sem áll rendelkezésedre akkor megszívtad.
2018. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Megint elérkeztünk oda, hogy a csúfságok a főnyeremények, a jóképű férfiak meg úgy cserélik a nőket, mint ahogy az alsójukat.
2018. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Ronda férfiként miért ülhetsz a kényelmes szobádban, jóllakottan a számítógéped előtt, miközben tízmilliók számára ez egy távoli álom?


A kamaszkor végére a legtöbben azért fel szokták ismerni, hogy az élet nem igazságos. De a neked osztott lapokat ettől függetlenül még kihasználhatod ügyesen, sőt szerezhetsz újakat is.

2018. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Azért a leírásodból kitűnik, hogy nagy bajok vannak.

Teljesen kihagytad a női szemszöget, mintha tárgyak lennének a nők.

A férfiak "cserélik" a nőket, de miért? Mert a nők akarják ezeket a férfiakat, mert szexuálisan vonzónak találják őket. Téged pedig nem találnak szexuálisan vonzónak. Na itt a válasz a kérdésedre. Azért nem lehet sok barátnőd, mert a nők nem akarnak a barátnőid lenni.

2018. jún. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Én pl jól nézek ki mégsem szexelek hetente más lánnyal. Azért nehogy azt hidd hogy ennyire csak a külső számít.
2018. jún. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Azt nem vetted számításba, hogy a jól kinéző ismerősöd kapcsolatai is felszínesebbek.

Nem csak a szép fiúknak, hanem a szép nőknek is fontos, hogy gyakran cserélgethessék a partnerüket.


Te átlagos lányt szeretnél, de az olyanok alapból nem mennek könnyen kapcsolatba és nem szeretnék váltogatni a partnereiket.


Furcsállom rajtad, hogy ha te egy meghitt szerelmes kapcsolatot szeretnél, akkor miért viszonyítod magad az ismerősöd alkalmi kapcsolataihoz? Emiatt kicsit te is felszínesnek tűnsz, mert az ismerősöddel rivalizálnál. Ha te komoly kapcsolatot szeretnél, akkor miért pont erre az ismerősödre irigykedsz? Neki nincs komoly kapcsolata.

Ne azoktól a könnyű cafláktól remélj szerelmes kapcsolatot, akikkel ő alkalmi viszonyokat folytat.


Az meg kifejezetten szánalmas, hogy azon csodálkozol ronda pasiként, hogy neked miért nincsenek csini szexpartnereid is. Ebből is látszik, hogy azt se tudod mit akarsz, komoly kapcsolatot vagy szexkapcsolatot?:))


Hogyan ismerkedsz, amikor csajozol? Talán utánzod az ismerősöd stílusát (ami nem áll jól neked) és azt sugallod egy nő fele, hogy neked is csak pár éjszakára kellenek.

2018. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
#9 Az előbbi válaszom kijavítanám azzal, hogy EGYES nők és egyes férfiak. Nem szándékoztam általánosítani.
2018. jún. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!