Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti volt, hogy azért írtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti volt, hogy azért írtatok vissza valakinek, hogy megszivassátok, mert tudtad, hogy nem fogsz vele találkozni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 29. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Patkany női szokás.. de mindegy is mert ha nem én majd más veri az arcára ..
2018. jún. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mi értelme lenne?! Minek húznám feleslegesen valaki másnak az idejét, de legfőképp a SAJÁTOMAT ilyen f @ s z ságokkal?! O_o
2018. jún. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem szívattak meg ilyennel. Küldött képeket, nevet, lakcímet. Lebeszéltük a találkozót, aztán kiderült, hogy kamu címet adott meg. Nem értem az ilyen női logikát. Minek szánt rá több napot a levelezésre?
2018. jún. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én direkt szivattam, de nem kellett kényszeríteni.
2018. jún. 29. 10:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szívattam senkit. Se időm se energiám nincs ilyenre plusz hiszek a karmàban :)
2018. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs energiám ennyi fölösleges rosszindulatra és nem vagyok annyira primitív, hogy ebben leljem örömöm.


Amúgy szerintem inkább azért írnak vissza egyesek olyannak is, aki nem tetszik nekik, mert félnek nemet mondani. Elég vastag a bőr a képemen, így én pl elég egyenesen közlöm, hogy mi van, de azok alapján, amiket ezért a jó szokásomért kaptam, tökre meg tudom érteni, hogy egyesek inkább ímmel-ámmal visszaírnak vagy egy egyenes visszautasítás helyett nem reagálnak.

2018. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!