Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a szüleimnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a szüleimnek, hogy ne nyaggassanak mindig azzal, hogy mikor lesz már barátnőm? 24F

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, de még soha nem volt barátnőm. Igazából nem erőltetem meg magam, nem érzem szükségét, nem vágyok barátnőre. Na nem mintha egyébként sok esélyem lenne. Viszont a szüleim gyakran kérdezgetik, hogy mi van már, miért nincs barátnőm. Erre nem nagyon tudok mit mondani, általában azt szoktam, hogy nincs időm csajozni, sok a dolgom, sokat idegeskedek, nem hiányzik még ez is ebben a helyzetben (ami igaz is). De csak nem akarnak leszállni a témáról.
2018. jún. 29. 15:29
 1/6 iamaveryniceguy ***** válasza:
74%
Mondd meg nekik, hogy meleg vagy. Többet nem fogják szóba hozni a párkapcsolati témakört.
2018. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem vagyok az, szóval nem mondom :D
2018. jún. 29. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:

>nem érzem szükségét, nem vágyok barátnőre


Ha ez igaz lenne, akkor irreleváns lenne a szüleid nyaggatása és nem törődnél vele. Az, hogy aktívan foglalkozol a témával és nem találod a megoldást, azt mutatja, hogy frusztrál téged a nyaggatásuk, ez pedig azt jelenti, hogy igeis zavar, amikor szembesítenek azzal, hogy nem azt csinálod, amit "kéne". És ez csak akkor történik így, ha ez téged is zavar.

2018. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Mi van ha azt mondod, hogy:


Ne nyaggassatok mindig azzal, hogy mikor lesz már barátnőm.


Határozottan, vérben forgó szemekkel, üvöltve, tüzet okádva.

2018. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3

Persze, hogy frusztrál a nyaggatásuk, ha minden nap elmondanák h brokkoli levest kellene ennem, de én nem akarok azt enni, akkor is frusztrálna a dolog.

2018. jún. 29. 15:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd ezt például: "nem érzem szükségét, nem vágyok barátnőre".
2018. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!