Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki szerelmes tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szerelmes tényleg nem eszik?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 15:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

ez hülyeség

esetleg szerelmi bánatnál nem eszik az ember

2010. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy működik. Én általában aludni se tudok. Mások meg akkor alszanak a legjobban, ha szerelmesek. Fene se érti ezt. Szerintem lehetséges, hogy ne egyen valaki.
2010. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
sőt, ha sokáig szerelmes, akkor még éhen is hal!
2010. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmi bánattal és szerelemben is szokás enni. Én inkább vagy munka vagy tanulás miatt felejtek el enni inni egész nap és este jövök rá, hogy húb+ de éhes meg szomjas vagyok. Szóval ez hülyeség.
2010. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én pont most vagyok szerelmi bánatban, mert a lány akit szeretek, messze lakik, és egész nap még nem ettem, tegnap is csak egy szelet üres kenyeret.
2010. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem előfordult, hogy kisebb volt az étvágyam
2010. jún. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

a boldogságban jobban eszik az ember általában,vagyis ha szerelems boldog, inkább többet kajál

akit viszont nem szertik viszont és ugy szereles, az keveset eszik, bánatában

ÁLTALÁBAN

2010. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát én 2,5 éve szerelmes vagyok de még nem haltam éhen:D
2010. jún. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerelmes vagyok, de nem jöhetünk össze, és egyáltalán nincs étvágyam... :( Szóval van ilyen!
2010. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
sőt, ha valaki igazán szerelmes, nem is lélegzik.
2010. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!