Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lány külsőleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány külsőleg nem vonzó számotokra, akkor meg sem próbáljátok megismerni vagy azért van némi esélye?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 23:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom kizártnak hogy alakulhat ki valami több is mint szimpla barátság/haverság és nem vagyok ellene az ismerkedésnek sem.Ha van valami ami megfog a lányba akkor nem feltétlenül csak a külső a lényeges. Jelenlegi barátnőmnek is elmondtam, ha nem ismertem volna meg simán elmentem volna mellette az utcán, nem azt mondom hogy nem csinos, csak akkor nem vonzott. Viszont mikor már megismertem egyszerűen még nem vonzott lány ennyire mint ő, mind testileg mind szellemileg egyaránt
2018. júl. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Minek próbálnám megismerni, ha nem vonzó számomra?
2018. júl. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
De igen. A legfontosabb számomra egy nőben, hogy értelmes legyen, mert szép nő minden bokorban akad, értelmes viszont alig. A kérdésed alapján valószínűleg te sem vagy az.
2018. júl. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%

Öööööö nem érdekel az, aki nem tetszik, de van, hogy pár szót váltunk egymással, és kiderül, hogy nagyon szép belsőleg, van kisugárzása, aranyos, és akkor már sokkal szebbnek tűnik.


"A legfontosabb számomra egy nőben, hogy értelmes legyen, mert szép nő minden bokorban akad, értelmes viszont alig."


Ezt a gyönyörű gondolatot meg kéne örökíteni. Egy latin is mondhatta volna.

2018. júl. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha nekem nem vonzó a nő, attól még persze előfordulhat, hogy beszélgetek vele. Kapcsolat? Sajna kizárt. Ha nem vonzó, akkor minek? Én hiszek abban, hogy a külső megfog, a belső megtart. Egy biztos: nem hulyitem. Ha beszélgetek is vele, tudatnám, hogy csak barátságig megyek.
2018. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az értelmesek között szépet találni könnyebb, mint a szépek között értelmeset...
2018. júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nőként én sem próbálok megismerni olyan férfit, aki nem vonz külsőleg, sajnos ez a valóság.
2018. júl. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nálam lenne esélye, mert fontos a belő tul.-ok is.
2018. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen helyzetben vagyunk. Egy társkeresőn például nem fogok ráírni, de ha mondjuk ő ír rám, vagy random helyen szóbaelegyedünk, akkor amíg normálisan, korrekten és jóindulatúan áll hozzám, addig én is úgy fogok hozzá. Ha például munkatársak vagyunk, akkor közben óhatatlanul is megismerjük egymást, de ha nem köt össze amúgy semmi, akkor nem fogom lerázni, amíg normálisan viselkedik.


26/F

2018. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!