Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a munkatár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a munkatársaim ne kerítőnősködjenek nekem, pláne ne ronda lányokkal?

Figyelt kérdés

Már nagyon irritál, és kínos. Főleg amikor a lánnyal is beszélnek.

Ráadásul rá se tudnak érezni az ízlésemre.

Mindig mondják, hogy nézd már meg milyen szép kislány jött marketingre, könyvelésre, vevőszolira stb, na addig csesztetnek, hogy ráveszem magam, hogy elsétálok arrafelé.

Azt ilyen szétszolizott pufi csaj, másiknak tiszta undik a fogai meg ilyenek...

Kb. 1 lány volt (a kb. 20-ból), aki tényleg tetszett és tukmálták rám, vele kavartam is, de kapcsolat nem lett.

Nem tudom miért nem állnak már le, többször mondtam már hogy zavar.. Majd ha nekem megtetszik valaki, akkor odamegyek hozzá.



2018. júl. 3. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyomatékosítsd jobban, hogy téged ez zavar, és örülnél neki, ha befejeznék.
2018. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

A magyar nyelv szépsége, ha tagoltan használod, az írás elveket pedig felváltod d+-el, akkor a világ minden táján megértik.

31/f

2018. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem számít, hogy milyen viszonyban vagy velük, akkor dobd be, hogy ha nem fejezik be, akkor felnyomod őket a főnöknél, hogy munkaidőben kerítősködnek. Nem a legkorrektebb, de talán megértik.
2018. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

# 2


Te amúgy milyen elmebajban szenvedsz?

2018. júl. 3. 22:05
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom, mert csak holnap kapom meg a papírt. Ha a hibákra gondolsz, akkor ne haragudj, nehéz kényszerzubbonyban mobilon pötyögni.

31/f

2018. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!