Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek milyen férfi paraméterek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek milyen férfi paraméterek lennének a szemedben? Hány százalékot adnál ha a nulla a te ízlésed szerinti átlagos?

Figyelt kérdés

nem kell kiakadni, ha nem mindenhol konkrétizálom


)25 év

)192-194 cm

)75 kg

)vékony de arányos alkat

)sötétbarna, rövid haj

)barna szem

)egy normális szemüveg

)semmi vagy borosta

)egyszerű, logózatlan, timeless stílus, természetes anyagokkal.

)szűz


)sokat mozog

)szereti a csendet

)precíz

)a természet a mindene

)IQ 140 (nem hisz benne)

)önzetlen

)egyedi

)INTP-INFJ keverék (nem hisz benne de megéri elolvasni mert kivetelesen igaz rá a leírás: [link]

)szilárd, független de igazoltan életszerű elképzelései vannak a világ "hogyan tovább?" kérdéseire

)utál mindent ami alaptalan és az ilyen dolgokat ki is csontozza

)nagy hibája, hogy néhanapján "reset"-eli a realizmusát

)szerinte egy témában egy álláspont igaz és azt kár kerülgetni vagy félretenni ha kényelmetlen


)ha van értelme bőbeszédű, ha nincs akkor magában agyal

)önfeláldozó

)képes megutálni bárkit ha az a másik háta mögött alaptalanul vádaskodik

)ha valaki hergeli azon nevet

)nem káromkodik

)ad

)nem kapható rövidnek ígérkező kapcsolatra

)korrekt az üzletben es a vitában

)érzelmileg független a környezetétől

)ha az kell szembemegy bármivel de ezt "csak azert is" nem teszi

)tudatában van, hogy sosem lehet igazán jó ember de megpróbál az lenni

)nagyon soká lehet húzni az agyát de szomi lesz tőle

)nem tart többre/kevesebbre embereket csak ha a lelkületük indokolja

)nem érdeklik a végzettsegek, papírok, nem ad érte plusz tiszteletet és nem is vár el ilyesmit

)szerinte nincs lehetetlen


)anál-orál egész egyszerűen kilőve részéről

)szerinte a szex kb 35%-ot képvisel a kapcsolatban megélhető örömökből

)szereti a gyerekeket, általában azok is őt

)vagy katonás rendben vagy alpári rumliban érzi jól magát

)még nem tud stabilan csak magyarul

)jó időbeosztó

)jól tervez

)tudja mit mondott


)az ideálja egyszerű és ránézésre törvényszerűen alábecsült, akiben nincs vágy sem bizonyítani, szűz



vissza-visszatérő hibái:


(nem ott van ahol van

(bambul

(kockáztat

(érez mindent de szavakban nem fejezi ki

(és, hogy ide nem tud annyit írni amennyit illene


2018. júl. 4. 00:21
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

én örülök ha nem kötekedsz :)


ha a szavaimat próbálod kiforgatni v átértelmezni abból nem sok esélyed van jól kijönni..


nyugi, tudom mit kérdeztél.

2018. júl. 4. 08:38
 32/42 anonim ***** válasza:

Ez terjedelmes olvasmány volt, mint egy hotdog.hu profil.

A kinézeteddel és a szüzességeddegl semmi probléma nincsen. De érintem a pontokat, amiket felvontam a szemöldökömet:

)IQ 140 (nem hisz benne) – szóval a 0,2%-ba tartozol, akik szupergéniuszok és még nem dolgozol Elon Musknak?

)egyedi – ezt az ember nem saját magáról dönti el

)szilárd, független de igazoltan életszerű elképzelései vannak a világ "hogyan tovább?" kérdéseire – =makacs, önfejű

)szerinte egy témában egy álláspont igaz és azt kár kerülgetni vagy félretenni ha kényelmetlen – ha akkora szupergéniusz lennél, tisztában lennél pár teóriával, amik ellened beszélnek ebben

)képes megutálni bárkit ha az a másik háta mögött alaptalanul vádaskodik – utálni bárkit kicsinyes

)nem káromkodik – ok?

)ha az kell szembemegy bármivel de ezt "csak azert is" nem teszi – ezt nem értem

)nagyon soká lehet húzni az agyát de szomi lesz tőle – miért hagyod magad?

)nem tart többre/kevesebbre embereket csak ha a lelkületük indokolja – igen, így dönti el egy ember, hogy kedvel-e egy másikat

)anál-orál egész egyszerűen kilőve részéről – anál oké, hogy nem vonz, de orál?????

)szerinte a szex kb 35%-ot képvisel a kapcsolatban megélhető örömökből – nem tudom a pontos számot, de a szex nem csak arról szól, hogy pénisz a vaginába aztán orgazmus

)még nem tud stabilan csak magyarul – mit nem tudsz stabilan? a 140-es IQ-val nem tudsz alvás közben nyelvet tanulni?


(és, hogy ide nem tud annyit írni amennyit illene – többet is írsz.


Szerintem ezt a tinis hozzáállást, hogy pontokba szedsz dolgokat, vetkőzd le. Élj egy kicsit, menj el helyekre, ismerkedj. Okos srác vagy, de ezt az erőltetett intellektust hanyagold.


20L

2018. júl. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Nem azzal van baj, hogy nem tudod/érted, mit kérdez a másik, hanem hogy egy normálisan feltett kérdésre nem felelsz értelmesen, hanem játszod itt az agyadat. Nekem mondjuk mindegy, végső soron neked kell önmagadat kibírni leghosszabb távon. Ha neked megfelel ez, hogy még önmagadtól is elhatárolódsz önteltségedben, egészségedre. Kár volt komolyan venni téged.
2018. júl. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
nagy kár.
2018. júl. 4. 09:02
 35/42 A kérdező kommentje:

mondom, nem hiszek senki IQ-jában, a magaméban sem.

nem életszerűek a tesztek.

ha ugyanarról az oldalról néztük akkor idézem: "131-140 között...2%" és "140 FÖLÖTT...0.2%"

de legyek akkor 139, biztos ami biztos



Elon Musknak nem dolgoznék, csak ha óriásit változtatna a környezetszennyezéssel való kapcsolatán.. az egy helyben topogás helyett...ti. nem környezetbarátabb akkumulátoros autóval tervezni közlekedni, sőt ront a helyzeten.


Különben is, eddig másnak csak ingyen dolgoztam.

2018. júl. 4. 09:26
 36/42 anonim ***** válasza:

Ez túl sok info, és kettőt ki tudok emelni, megfordítani, és ugyanaz jön ki.


Nekem tetszik, hogy neked nem kell anál, orál, de nem tetszik, hogy szereted a gyerekeket. Így ugyanott vagy, aki imádja az anált, és utálja a gyerekeket.


Mellesleg én is ilyen magamat megismerős voltam, de rohadt nagy időpazarlás, és korlátokat szab.

2018. júl. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

"nem hiszek senki IQ-jában, a magaméban sem"


Akkor minek emlegeted?

2018. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Párom NAGYJÁBÓL ilyen, bár nem volt szűz, nincs szemüvege, meg 1-2 dolog eltér.

Imádom így. :)

100%

2018. júl. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Vannak nagyon szimpatikus vonásai (pl. sokat mozog, önzetlen, nem káromkodik, nem kapható rövidnek ígérkező kapcsolatra), de összeségében véve nem szimpatikus.

Az nekem sem világos, ha még szűz vagy, honnan tudod, hogy nem szereted az orális szexet? Látszik, hogy még nem sz.ptak le úgy istenigazából, meg úgy sehogy sem, ami nem baj, csak akkor miért zárkózol el tőle máris ilyen mereven?

Meg így százalékra pontosan megadni, hogy a szex hány százalékát képviseli a kapcsolatban megélhető örömöknek, hát ez is elég érdekes.

Az érzések szavakban nem kifejezése sem túl pozitív dolog, a nők szeretik, ha szavakkal is biztosítva vannak a férfi érzéseiről.

Elég tudálékosnak is tűnsz, kicsit beképzeltnek. Az, hogy nem hiszel az IQ-ban, kb. olyan szintű információ, mintha azt mondanád, hogy nem hiszel a kenyérben.

Kicsit úgy tűnik, hogy még nem ismered saját magadat 100 százalékosan.

2018. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
39%

Nem írok százalékot, de nem is randiznék veled. Nekem túl merevnek, konzervatívnak tűnsz, aki ragaszkodik a bevált dolgokhoz, ez pedig sokszor unalmas lehet. Szóval mégha külsőleg be is jönnél, a belsőddel nem fognál meg, persze vannak pozitív tulajdonságaid, de ez alapjában véve kevés. Számodra a szex 35%-ot képvisel egy kapcsolatban, ami számomra nagyon kevés, mert a testi dolgolnak is ugyannyi szerepük van egy kapcsolatban, mint a nem testi dolgoknak.

Azt írtad egyedi vagy, miben?

Az meg, hogy szűz vagy nem nagy dolog, mindenki annak születik, aztán ki előbb ki utóbb, de a legtöbb ember elveszíti a szüzességét.


Ettől függetlenül biztosan van, akinek megfelelsz vagy megfelelnél.

2018. júl. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!