Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány vagyok, és még nem csókolóztam. A barátnőimnek már mindegyiknek megvolt az első csók, de nekem még barátom sincs. Ez baj?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 19:49
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

NORMÁLIS VAGY KÉRDEZŐ? Ennyi idősen ne ezen járjon az eszed, hanem fektesd le a barbikat aludni, és csatlakozz hozzájuk. -.-'


Megáll az eszem, jóhogy nem 10 évesen teszed ezt fel...

Én 15 évesen csókolóztam, de még azt is korainak találom, nem is volt jó, mert olyannal csináltam, akit nem szerettem, csak "túl akartam lenni rajta".

Csak azért, mert a barátnőid ribik, neked nem kell követni az ő példájukat. Várj vele!

2010. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
"de azért, mert ők ilyenek, te ne állj be a sorba,/van, mikor választani kell, tartalom vagy a forma"
2010. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

szia! szerintem ne aggódj hogy nem csókolóztál még, nem jó elsietni sem. ki tudja, ha olyan sráccal csókolóztál volna, akit nem szeretsz igazán, akkor a csók sem jó és ezért elment volna a kedved is tőle(nekem ez történt)

Különben meg nem számít, hogy csókolóztál -e vagy sem, ha lesz olyan fiú aki majd tetszik és szereted őt és ő is téged, úgyis fogtok csókolózni, nyugi!:) Addig meg ne idegeskedj ezen:) Rengeteg időd van.

2010. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim válasza:

Én majdnem 15 voltam mikor először csókolóztam :) sztem nem kell aggódnod ráérsz még:))

17/L

2010. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
a barátnőim nem ribancok... attól h már csókolóztak 13 évesen, még nem azok...
2010. jún. 17. 20:17
 26/41 anonim ***** válasza:
Néha fáj az igazság... Ki a megmondhatója, hogy ki a ribanc és ki nem az? Mindenki az, aminek gondolja magát, és ahogyan cselekszik.
2010. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

NEM BAJ.


Én se csokoloztam még 13 évesen! Rohadtul nem baj! Azért csókolj meg vkit mert szereted, és ne azért mert szerinted "kötelező".


dr.b. 23F

2010. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
én csak is azért csókolnék meg bárkit is, mert szeretem, és tudom h ő is viszont szeret.
2010. jún. 17. 20:22
 29/41 anonim ***** válasza:
Ellent kell mondanom neked, kérdező, mert ha tényleg így gondolnád, hogy csak akkor csókolsz meg valakit, ha szereted, akkor egyáltalán nem tetted volna fel a kérdést, meg hogy ez baj-e. És ha most mindenki azt írja, hogy baj, akkor mit csinálsz? Lesmárolod az első szembejövő fiút (esetleg lányt)? Vagy mit?
2010. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
hát látszik hogy te nem igazán értessz meg engem... nekem a barátnőim előtt kicsit ciki h nekik már megvolt, nekem meg nem...
2010. jún. 17. 20:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!