Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne elhitetnem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne elhitetnem és bebizonyítanom a barátnőmnek (18), hogy nekem csak ő kell, senki más nincs tőle szebb számomra? 20

Figyelt kérdés

2018. júl. 5. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha neked nem hiszi el, akkor vagy nem vagy megbízható, vagy szimplán értelmetlen erőlködni, mert nincs önbizalma vagy már nem szeret.
2018. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Sehogy. Ha ezen problémázik, akkor egy éretlen kislány. Keress egy normális nőt.
2018. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csupán annyi van, hogy magával szemben kritikus és sajnos nincsen sok önbizalma sem, ha saját magáról van szó. Még olyanokra is pesszimistán tekint, amik alapból sikerülnének neki, én pedig öntöm bele a lelket és utána meg, persze hogy sikerül.
2018. júl. 5. 22:00
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Dehogy nincs szebb.. te is ugyanugy dugnad a csajokat,akiket latsz az utcan, nem kell a kamu duma,pontosan tudja bnod is,hogy milyenek a pasik
2018. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Egy szép napon emlékezni fogsz erre:

Nem a te feladatod, hogy kigyógyítsd az önbizalom hiányából. Szakemberek ezt tanulják és ez a munkájuk, nem véletlen. Ne okold majd magad, bármi is történik. Azt hiába mondom, hogy menekülj tőle, de a következő alkalommal kőbe vésd, hogy a jövendőbeli párod ne legyen önbizalom hiányos.

2018. júl. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

#3: Igen, ez elég jellemző probléma egy csomó fiatal lánynál. És rendszerint meg is mérgezi a kapcsolatot.


#4: Te meg dugatnád magad a bunkó és kigyúrt pasikkal, ugye? Mert ilyenek a nők, ugye?

Ne már. Nem minden pasi és nő olyan primitív, mint ahogy a megkeseredett fejeddel leírod ide minden nap.

2018. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

kb így

-figyelj!egyszer mondom el.most abbahagyod a nyafogást,vagy azonnal hazamegyek,annak ellenére,hogy szeretek veled lenni.

de engem nem fogsz sem érzelmileg zsarolni,sem idegileg kicsinálni,mert ehhez ku-rva kevés vagy és bármikor találok olyat akinek a kapcsolat azt jelenti,hogy rendes velem és szeret velem lenni,nem pedig azt hogy ki akar csinálni idegileg.

de tudod mit,megyek is.

gondolkozz el ezen,aztán hívjál fel,vagy pedig ne hívj ha másképpen gondolod.

szia!


kb ennyit kell tenned és be fogja fejezni ezt a buta játszmáját ami azt akarja előidézni,hogy te a nyalista pincsikutyája,vagy a lelki szemetesládája legyél.

magyarul nemcsak hogy ne bizonyíts,hanem mutasd meg hogy független vagy és nem vagy rászorulva a figyelmére ha részéről ez manipulatív érzelmi zsarolós patkány viselkedés az ára.

2018. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem értek egyet. Egy lány lehet önbizalomhiányos alapból, de igenis van olyan viselkedés, ami egy olyan lányt is tönkrevághat, akinek semmi nagy gond nincs az önértékelésével.

Pl. ha egy fiú más nőket néz meg, ráadásul feltűnően akkor, amikor a barátnője vele van, vagy ha elengedi a kezét mások előtt. Ha más lányok előtt nem vállalja fel a barátnőjét, nem mellé ül, nem fogja kézen. Nehogy már ilyenkor a lány legyen a hibás, ha padlót fog az önbizalma.


Ha egy fiú mindenki előtt felvállalja a lányt, büszke rá, különösen más nők előtt, akkor tudja bizonyítani. A legfontosabb, hogy más nők előtt, főleg nagyon szépek előtt tegye teljesen egyértelművé, hogy neki a barátnője a legszebb a világon.


Belesúghatja a lány fülébe, elmondhatja százszor is a négy fal között, ha társaságban minderről kussol. Semmit se ér.


Nekem két komoly kapcsolatom volt. Az első srác énekelt, itt helyben többen is ismerték, fellépett városi rendezvényeken, volt olyan, hogy tinédzser lányok kiabáltak utána, de egyáltalán nem izgatott, mert közben az én kezemet fogta és el nem engedte volna a világ minden kincséért sem. A munkahelyén mindenkinek az én fényképemet mutogatta. Volt, hogy bementem a munkahelyére és ott beszélgetett egy lánnyal, akinek tetszett az akkor még nem párom. Ő pedig a lány szeme láttára letérdelt elém és megkért, hogy legyek a barátnője. Hát, mellette is voltak önértékelési problémáim, de teljesen a kezelhető szinten. A következő páromon sosem éreztem ezt a büszkeséget. Ő egyáltalán nem vállalt fel ennyire nyíltan és számtalan esetben éreztem magam megalázva más nők előtt. Mondhatta nekem, amikor senki más nem hallotta, puszilgathatott agyba-főbe négyszemközt, ha egyszer nyilvánosan nem fogta meg a kezemet. Rohadtul tönkretett vele mindent. A más nők előtti felvállalással bizonyíthatta volna csak, semmi mással.

2018. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2018. júl. 6. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!