Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Szürke kisegér" pasik, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szürke kisegér" pasik, akik egyszercsak kelendőek lettetek: éreztetek ilyet, hogy visszaélnétek a helyzetetekkel?

Figyelt kérdés

Tipikus szürke kisegér pasi voltam: 25 éves koromig szűz, de csak egy nőt akarnék, soha nem csaltam volna meg, stb.

Aztán elszállt az agyam: nekiálltam kondizni, fogytam az arcomból, nyakamból, vállasabb lettem. Nekiálltam salsázni is, meg aktívan társkeresőzni, mondhatni "kikupálódtam".


Most az van, hogy ha megkapok egy lányt, rögtön egy másik kell. Miért? Mert az az érzés van, hogy "az a másik lány is akar engem, talonba meg nem tehetem el, miért hagyjam veszni?".

Nem, megcsalások nem voltak még. De ahelyett, hogy pl. választanám X-et a társkeresőről, inkább Y-t választom, mert ő jobban táncol, jobban mozog. De mégis Z-t választom, mert neki meg hosszabb a haja.


2018. júl. 5. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:

ez nem visszaélés,hanem keresgélés.

és logikus,hogy a finomabb halakat eszed meg ha egyszer megteheted.

amit írsz az csak akkor lúzer beütésű,ha a nők megdugása előtt kezdesz el ennyire ficánkolni,meg cserélgetni.

2018. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elkezdtèl èlni.

Jól teszed csak èlj èlvezd.

Èn is ilyen voltam 25 èves koromig volt egy kèt nő de semmi se voltam.

Most jobban kondizok,diètàmra jobban figyelek,èpìtem egzisztenciàm èletem.

Sokkal jobban jönnek a nők,màs ilyenkor lefele megy èn egyre jobban fejlődök.

2018. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor a titok nyitja a konditerem. Ezzel csak az a baj, hogy a fiúk 90%-a már 14 éves koruktól oda jár. Már több kell annál, mint feszíts és pózolj. Bár a csajok nagyrésze is megmarad a felszínességnél és a külsőségeknél. Régen ehhez nem kellett konditerem, átlag fiúk és átlag lányok pontosan ugyanúgy dugtak, csak ők nem költöttek egy vagyont a "kinézetre".
2018. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dehogy járnak 90%.

Az utcàn èrdekes vagy dagadèk faszikat látok vagy nyikhaj 60 kilósat.

Nem igaz,mèg aki jàr is annak max 15%-a tudja mit kell csinàlni ès nèz ki piackèpesen.

Az lehet,hogy àtlag pasik ès átlag csajok talàn összejöttek,de a kutyànak sem kell àtlagos nő.

2018. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem kell vagyont költeni. Szerintem egy huszasból kijön már 3 havi bérlet. És egyáltalán nem kell küldeni ezeket a "felfokozókat", és csak néha iszok meg proteinport, azon kivül minden naturál.
2018. júl. 5. 23:20
 6/8 A kérdező kommentje:
+ ja még annyit, hogy énnekem kisebb súlyfölöslegem, + tokám volt.
2018. júl. 5. 23:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne ez a kondizás téma, főleg a táplálkozás része. Fel kellene szednem néhány kilót, mert most szürke kisegér vagyok még.
2018. júl. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vagyont nem kell,illetve de mert ahhoz,hogy eredmènyes legyèl ahhoz sok sok minősègi kaja,kiegèszìtők kellenek,bèrlet nekem AYCM-el egy 10-s havonta ès nagyon jó minősègű terembe.

Kaja okyan 80 havonta mert napi 65-70 deka,hús,turmix,vitaminok sőt több is.

2018. júl. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!