Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszi ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem?

Figyelt kérdés
Van egy férfi nagyon tetszik nekem régóta, mivel egy munkahelyen dolgozunk ezért letettem róla. Viszont múltkor elmentünk szórakozni kollegákkal és úgy esett, hogy csókolóztunk többször is plusz nála aludtam. Nem volt semmi csak szintén csók és arcra puszikat nyomott az ágyban de nem akart megdönteni és tudta is, hogyha akarna se tudna, mert nem bonyolódom kalandokba sohasem így hát békésen aludtunk kifli pózba és egész éjjel a derekamnál átölelt. Másnap ő dolgozott én nem szóval hamarabb lelépett a lakásból de mondta még éjjel, hogy maradjak amíg jól esik és nem is ébresztett fel. Másnap szintén elmentünk, mivel akkor meg a hivatalos céges buli volt és ott ismét a végére egymás szájába kötöttünk ki, ismét hívott hogy menjel vele de nemet mondtam, mert már haza akartam jönni és kényelmetlen is lett volna egymás utáni nap. Főleg, hogy másnap már mindketten melóztunk. Nem beszéltünk az esetről de egész nap egymás közelébe voltunk és sokat dumáltunk viszont én ezután pont a kiírt szabimat töltöttem le és ma mikor ismét mindketten bent voltunk már fura volt velem. Félve köszönt és nagyon gyorsan, a társaságom mintha kerülte volna de láttam, hogy sokszor felém kapja a fejét egy-egy pillanatra. Elég rosszul esik, mivel szerintem sikeresen belezúgtam. Mi tévő legyek? Nem szoktunk beszélni alapvól sem messengeren de nem tudom, hogy akkor ez mi volt. Úgy éreztem tetszem neki de most teljesen elbizonytalanodtam. Hogy derítsdm ki, hogy mi a helyzet annélkül, hogy lebuknék és pofára esnék? Kínos lenne utánna egymást kerülgetni.
2018. júl. 6. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A főnök emberei megtanították neki a szabályf, munkatárssal soha. Be lett fenyítve. Te vagy a következő.
2018. júl. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem volt semmi -> csók + ott alvás majd másnap repeta.. :D Ez nem semmi.


Már nyakig benne vagy, minek áltatod magad?


Beszéljétek meg, de ha ebből nem lesz kapcsolat akkor valamelyikőtöknek új meló után kell nézni, mert kínos lesz.

2018. júl. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

“Nem volt semmi csak szintén csók és arcra puszikat nyomott az ágyban de nem akart megdönteni és tudta is, hogyha akarna se tudna, mert nem bonyolódom kalandokba sohasem így hát békésen aludtunk kifli pózba és egész éjjel a derekamnál átölelt. ”


Nem bonyolodsz bele kalandokba...khmmm....KHHHMMMMMMM!!!! :DDDDD


Nezz mar magadba konyorgom. Egy vicc vagy.

2018. júl. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól anyukám, hogy nem mártotta be neked te már ebben nyakig benne vagy, szedd össze magad. Vagy neked csak onnantól jelent valamit a dolog ha már be is teszi? Kicsit rakd magad helyre mert nem lesz ez kellemes.
2018. júl. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy beszélsz vele érett, felnőtt ember módjára, hogy tisztázzátok és egyértelművé tegyétek, hogy mit akartok egymástól, ahelyett, hogy kerülgetnétek egymást, mint két idióta, pattanásos tini.
2018. júl. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kommunikáció?
2018. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!