Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a párom legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom legjobb barátja ellenkező nemű?

Figyelt kérdés

Majdnem egy éve vannak jóban, szaktársak. A lánynak is van barátja, de nagyon sokat beszélnek, és sok időt töltenek együtt, bár ketten nem járnak sehova. Emiatt már sokat vitáztunk, én féltékeny voltam. Az üzenetek között nem láttam olyat ami konkrét kavarásra utalt, és már ezzel a legjobb baráttal is beszéltem a dologról. Én viszont mégis nagyon féltékeny vagyok.

20/L

Párom 23 /f barátja 23/l



2018. jún. 22. 12:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Hisztizz csak tovább, majd kidob a csávó. És annak semmi köze nem lesz a csajhoz.

Ha nem tudod elfogadni, semmi baj, szakíts a csávóval.

2018. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

nekem is van legjobb lány barátom (férfiból szintén)

testvéremként szeretem, ismerkedési fázisban már jelzem az adott lánynak, hogy ő van, hogy aki nem tud ezzel együtt élni, akkor azzal nem egymást keressük


szerintem nincs ezzel gond, de persze a másik oldalról ezt sokaknak nehéz elfogadnia

2018. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is a legjobb baratom ferfi, pedig no vagyok
2018. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mi 3 eve vagyunk egyutt, párom azt mondta még mielőtt megismerte, azt hajtogatta folyton, hogy fiú-lány barátság nem létezik.

Így hogy néha én is beszélek a lánnyal, jobb, de korábban szakítani akartam emiatt. Aztán úgy döntöttem, hiszti nélkül adok ennek még egy kis időt, és meglátom, el tudom e fogadni.

Nekem is vannak ellenkező nemű barátaim, de nem folyamatosan beszélek velük. Persze mindenki más.

2018. jún. 22. 13:00
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
15 éve vagyok a férjemmel és a legjobb barátom egy férfi, akinek szintén van párja. Sosem tudtunk egymásra máshogy nézni, inkább olyanok vagyunk mint a testvérek. Mi ebben a probléma? Mindketten ismerjük a másik fél párját, senki sem hisztizik és féltékenykedik. Az, hogy valakinek más nemű a barátja nálad már azt jelenti, hogy rögtön kefélni is akarnak?
2018. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

"Persze mindenki más."


Igen. Például vannak embereknek akik kivágtak volna már a hisztik és a magánbeszélgetések olvasása miatt.

2018. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Igen, normális.

A te viselkedésed és bizalmatlanságod viszont egyáltalán nem az.

2018. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

jobb félni mint p0fára esni..


foglalkozzon veled..

2018. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

"Az üzenetek között nem láttam olyat ami konkrét kavarásra utalt"

Mivan, te komolyan megnézed az üzeneteiket?:D Ez szánalmas és undorító.


7 éve egy fiú a legjobb barátom... soha nem volt közöttünk semmi, egy csók sem, az ölébe sem ültem soha, nem kacérkodtam vele úgy, mint nő a férfivel, bármilyen mocskosul elképzelhetetlen is. És van ugyanígy szaktársam is (szintén fiú, mondjuk itt nem nagyon lehet mást találni lol), vele is 1 éve jóban vagyunk, a szakos dolgokat együtt vitatjuk meg, együtt ebédelünk még pár barátunkkal, neki is van barátnője, nekem nemrég lett párom.


Egyrészt, az az ember, aki nem tud határvonalat húzni a barátság és a párkapcsolat között, hanem vannak neki ilyen "lefeküdtünk" kategóriás barátai, első ránézésre is defektes. Normális ember nem barátkozik azzal, akit megdugott, ez az egyik.


A másik, hogy ha a párom hisztizne meg féltékenykedne a fiú barátomra, kiröhögném a fenébe. Csak nem gondolja, hogy idejön és szétkúr egy 7 éves barátságot?:D A korábbi kapcsolatomnak emiatt lett vége, szerencsére a mostani srác értelmes és egész jól összehaverkodtak a sráccal (én is a lánnyal).


Ne hisztizz, ne féltékenykedj, hanem szállj kicsit magadba. Mert egy ilyen helyzetben a "bros over hoes" lép érvénybe. Akkor is, ha az a bro valójában sis.

2018. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az uzeneteket akkor neztem meg, mikor ott volt mellettem, o mondta hogy ha akkor jobb lesz, nezzem meg. En sem titkolom el elole a sajatjaimat.
2018. jún. 22. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!