Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az olyan férfiak, akik érzelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan férfiak, akik érzelem, szerelem nélkül nem tudnának nővel lefeküdni, azok férfiatlanok, mi a véleményed az ilyen pasikról?

Figyelt kérdés
2018. júl. 6. 13:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%
Én érzelmek és szimpátia nélkül nem tudnék lefeküdni valakivel és nem gondolnám, hogy ettől férfiatlan lennék. Érzelmek alatt nem kell feltétlen a szerelemre gondolni, de az szerintem elengedhetetlen, hogy a másik személyisége és a természete szimpatikus legyen számunkra vagy legalábbis számomra.
2018. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Sosem kéne d**ógep es azt gondolom az ilyen egyejszakas csődörok ettöl hiszik magukat ffinak, pedig pont hogy nem ettől ffi a ffi.

Szerencsére a páromnak is kell lélekben a nő, és 46 évesen 5 partnernél nem is volt neki több. Nekem ez igy van rendben.

2018. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
Az sem mindegy, hogy hány jutott valakinek, vagy hányat szeretett volna megkapni életében.
2018. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem tartom férfiatlannak és sztem egyáltalán nincs ezzel semmi, de semmi baj.
2018. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%

Nagyrészt képmutatás szerintem. Nálam is kell egy szimpátia és vonzalom hozzá na, de szerelem pontosan miért is?


Érdekes, hogy itt rengeteg férfi mondja, hogy ő pont ilyen, csak akkor van szex, ha szerelmes...

Érdekes, hogy itt rengeteg nő csak ezeket a férfiakat magasztalja, a többit csak lehordja.

Érdekes, hogy mindkét oldal arról panaszkodik, hogy nem talál olyan embert mint akire vágyik.

Érdekes, hogy a legtöbb nő olyan férfi mellett van aki szarba sem veszi, aztán cserélgeti mert azt sem tudja mit akar.

Érdekes, hogy az agresszív, keménykedő, hazug férfiak nincsenek soha nőügyi problémái.

Érdekes, hogy folyton érzelmes pasikat kereső nők egyből elmebetegnek titulálnak egy férfit, ha elég hamar kinyilvánítja a pozitív érzelmeit iránta.


Szóval sok érdekes dolgot látok leírva aminek nagy része bullshit.

2018. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
27%
Esetleg azt sem ártana tisztázni, hogy a kérdező kiknek a véleményére kíváncsi? Férfi szempontból a szexhez nem kell érzelem és pont. Aki anélkül képtelen, annak talán valami baja van, nem egy szimpatikus dolog. Nyálas dolog? De férfiként az én véleményem lehet, hogy érdektelen.
2018. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
37%
Kinley reklám....akik a második randin mondják szeretlek:). A nők is szeretik ha ki vannak elégìtve. Szerelemhez idő kell,hetek hónapok alatt alakúl ki. Ha hetekig nincs szex a nő meglép.
2018. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon is férfias ez a hozzáállás, sőt, az én szembemben csak ez az, másmilyen gondolkodású férfival nem ismerkednék.
2018. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Niki.nikit válasza:
54%
Ugyan már, ha ulsz egy kavezoban, es meglatsz egy not / pasit, es azt mondod magadba hú de csinos sexi ,helyes jó kepű ... ezek "érzelmi" reakciók.Ha odajönne hozzam valaki, akit helyesnek tartok/szimpatikus siman elvinném.Ott az érzelem de inkabb neveznem fizikai vonzódasnak.a 2 egyutt jar,eleg ahoz hogy mimd2 felnek legyen egy jo pillanata .szerintem nem kell tulvarialni.
2018. júl. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
54%
Aki érzelem nélkül nem tud dugni, annak nem áll fel. Akinek nem áll fel, az impotencia (ha csak alkalmi is). Az impotencia férfiatlan. Pont.
2018. júl. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!