Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg ennyire elveszi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ennyire elveszi a pasik eszet egy jo segg?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a munkahelyemen,nagyon jo segge van, noi szemmel is latom, ezt pedig ki is hangsulyozza ruhakkal.

Alapjaraton vekony lany, bar genetika nala, nem irigység, de dolgoznia sosem kellett erte.

Minden pasi odaig meg vissza van erte, foleg a nos, gyerekes ferfiak.

A lany nem egy angyal, inkabb rosszeletunek neveznem..de ez mindegy is.

Bokolnak neki, dumalnak vele, kozossegi oldalakon likeoljak, bamuljak,mint akik meg nem lattak not..

Siman ramozdulnanak munkahelyen kivul,ha mennenek kozos programokra..

Mindnek van felesege,gyereke, ez ami szanalmas az egeszben.

Tenyleg ennyit tesz egy darab hus? A pasik sokkal jobban baratkoznak egy ilyen csajjal,mint egy normalis lannyal,csak mert jol nez ki?


2018. júl. 6. 21:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
69%

a két lábon járó pinát látják csak benne.

nyugi az olyan "normális" lányok mint te, megmaradnak barátnőnek :)

2018. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
79%
Bevallom neked az őszintét én inkább tartok az ilyen nőktől. Számomra egyáltalán nem vonzó, persze megnézem de ennél semmi több. Fontosabb jóval a belső érték mert ha valakinek előnyös külseje van az csak egy dolog. Én sokkal jobban barátkoznék meg általában a baráti társaságom normális,érett szóval olyan esetben barátkoznék max ilyen lányokkal ha belül érett,normális,rendes felfogású.
2018. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
76%
Én is szoktam ilyenen gondolkozni "földönkívüli szemmel", hogy tényleg ide-oda pakolt darab húsok tetszenek nekünk egy másik emberen. :D
2018. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

De egyebkent az oke,ha egy szingli pasi csorgatja a nyalat, de ezek elvileg felnott ferfiak 32+ evesek, csaladdal..van aki 40+,sot annal is sokkal tobb.. A lany meg 23.

Ilyenkor ugy sajnalom a felesegeket.

2018. júl. 6. 21:22
 5/36 anonim ***** válasza:
70%
Azért az már elég durva hogy feleség mellett is nyomulnak... Vagy nagyon nem kapják meg otthon amit kell vagy már nincs szeretet vagy már gerinc nincs.
2018. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem amíg csak nézegetik, addig nincs baj. Mi a férjemmel normális kapcsolatban élünk, hűségesek vagyunk egymáshoz, mégis szoktunk ellenkező neműeket nézegetni, sőt, meg is beszéljük. Most pl. egy huszonéves pár lakik velünk szemben, a nappali ablakából rálátunk az udvarukra, és megbeszéljük, hogy a csajnak formás lába és jó segge van, a srác meg múltkor póló nélkül nyírta a füvet, és néztük az izmait. A munkahelyén is tudom, ki a jó nő, akiért mindenki odavan. És a társaságunkban is van két jó pasi, aki általában tetszik a nőknek, és nekem is. Ettől még hűségesek vagyunk egymáshoz. És igen, a szép embereknek sokszor könnyebb minden, nemtől függetlenül.
2018. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
37%
Csodálkoztok sok nő a házasság után kifordul
2018. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
13%

Lehet, hogy életében nem volt része hasonló kaliberű csajhoz, persze, hogy nézik meg kikezdenek vele.

Vagy szerinted egy bomba testő fiatal csajnál sokkal jobb az otthoni, már alaposan megunt 30 feletti feleség?

2018. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos ezt el kell fogadni. Ezt tudományosan és szépen úgy szokták fogalmazni, hogy a "férfiak vizuális lények". Magyarán nem a lelkiség érdekli őket, meg a kötődés, mint a nőket, hanem csak a látvány. Egyszerűek, és a farkuk irányítja őket, nincs mit szépíteni ezen. Mindenféle érzelem nélkül képesek szexelni egy olyan nővel, aki szerintük szép, függetlenül attól, hogy az illető milyen jellem. Ezért van minden prosti külsejű csaj körül 20 pasi, és egy aranyos, de dagi lány mellett meg egy sem. Szomorú, de ez van.

Szerencsére akadnak köztük olyanok is, akik hajlandóak mást hazudni nekünk, mert tudják, hogy mennyire szeretnénk hinni benne, hogy ők nem olyanok. De persze ha kísértés jön, kiderül, hogy csak hazugság volt, de mi addig is hálásan elhisszük nekik.

2018. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Jaguar te egy megkeseredett szerencsetlen vagy, a te velemenyedre nem adnek soha :) bocsi
2018. júl. 6. 21:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!