Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfi tényleg nem kezdene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi tényleg nem kezdene kapcsolatba orvossal, mert túl sokat dolgoznak?

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen általánosságban nincs értelme kérdezni. Mindenki max saját magát írhatja le.


Én egy, aki államiban EÜ-ben dolgozik arra tök felnézek. Szóval ez inkább plusz. Aki viszont csak magán az valahogy visszás bennem.


De szerintem ez az érzelmi vonzalom ez olyan, ami felül ír sok mindent. Nekem van sok minden amire vágyok, hogy milyen legyen. De aztán ha beüt az az érzés, akkor mindegy.

2018. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jah és az, ha nehezen ér rá az nem jó dolog nyilván. Azt szeretem, ha lehet spontán találkozni. De ez magában nem olyan, ami miatt elszaladok. Ha ez az ő élete, akkor csinálja jól. És akkor ezek között e keretek között kell megoldani a kettőnk dolgát.


Lényeg: ne parázz előre. Menj bele abba ami vonz. Nem így nem fog sikerülni, hogy mert orvos vagy.

2018. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
(de persze nem fog sikerülni :D)
2018. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem látom akadályát, nem vagyok orvos, mégis sokat dolgozom ha akarok. Minden megoldható.
2018. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Részemről ez nincs így: gyerekkoromban sokáig voltam orvosok közelében, így tudom, mit tesznek meg a betegekért, megértem őket, elfogadom, amit és ahogyan teszik: röviden nekem bejönne egy ilyen kapcsolat:).
2018. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem mozgatja a szexuális fantáziám szóval...én nekem nem lenne kizáró ok hogy sokat dolgozik.
2018. febr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!