Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek se normàlis az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se normàlis az ilyen nő ha ezt élvezi?

Figyelt kérdés
Szex közben felpofozzák, szorongassák, leköpjék, csúnyán beszéljenek vele.
2018. júl. 7. 08:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Álomnő
2018. júl. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem se.
2018. júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
én ezt élvezem (kivéve a leköpés) és teljesen jól érzem így magam :)
2018. júl. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
A köpködésen kívül én is szeretem.
2018. júl. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Mindenkinek az a normális ami neki belefér. Egy csomó nő szereti az ilyet, egyáltalán nem kirívó eset.

Nálam is belefér bár nem élvezem különösebben mert jobban izgat a fordítottja.

2018. júl. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Magam inkább arra lennék kíváncsi a kérdező helyében, hogy aki szereti az ilyesmit, azt gyerekkorában is hasonlóan kezelték, vagy épp ellenkezőleg?

Mondjuk, hogy köpködéstől eltekintve.

Meg azt is szereti sok nő, hogy előjáték nélkül, gyorsan beverni tövig, aztán adni neki szaporán, mint egy gép.

2018. júl. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Férfiak is vannak, akik azt élvezik, ha szögesdrótot dugnak a húgycsövükbe vagy tökönrúgják őket... Ízlések és pofonok.
2018. júl. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Régi szép idők. A kopkodest kiveve mindig igy csinaltuk a volt baratnommel. O is es en is elvezte.
2018. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, én tudom, hogy miért élvezem, a "normál", hétköznapi életemben sok felelősségem van, nyeregben kell lennem, ilyenkor szeretem, ha dominálnak.
2018. júl. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
Néha jól esik a köpködésen kívül :D
2018. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!