Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mutassam meg a csajnak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mutassam meg a csajnak azért is, hogy izmosabb leszek?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, aki többször is célozgatott arra, hogy vékony vagyok meg azért vagyok sovány mert nem eszek eleget. Többször is kiderült, hogy ő az izmosabb srácokat szereti, no nem a konditermes nagyon feltűnőeket, hanem a sportos alakot.

Azóta a csajjal már vége, komoly kapcsolat nem lett belőle, vélhetően emiatt is mert nem jöttem be neki eléggé. Már gondolkodtam azon, hogy elkezdek edzeni, de mindig haladt-maradt, azonban ennek az apropóján most úgy érzem itt az ideje, hogy lássa ő is.

Van értelme nekifogni, és dacból megmutatni neki, hogy azért is megcsináltam?



2018. júl. 7. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
A csajt felejtsd el, de edzeni állj neki. Csak előnyöd fog származni a dologból.
2018. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 AchromaticSmarties ***** válasza:
89%
Edzeni van értelme, mert egészséges, de az nevetséges, hogy egy csajnak akarsz bizonyítani, aki kidobott.
2018. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Ha eddig nem álltál neki,akkor most sem fogsz vagy ha mégis,akkor meg kitartásod nem lesz elég hozzá.
2018. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem bizonyítani akarok, főleg nem azért, hogy esetleg, talán újra összejöjjünk mert nem is akarok már, csak, hogy lássa a változást ő is.
2018. júl. 7. 14:18
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Én dacból megcsináltam, csak pont az ellentéted voltam, 130 kg-os zsírdisznó.


Nagyon szerelmes voltam egy kifejezetten szép, vékony, csinos lányba, csak azért mert kedves volt velem, komolyan elhittem, hogy tetszem neki.

Ma már nevetek magamon, de akkor tényleg így gondoltam.


2 év alatt lementem 85 kg-ra úgy, hogy közben végig edzettem, sokkal izmosabb vagyok, szálkás, stb.

Sokkal jobban érzem magamat, a munkában is jobb a teljesítményem, mertem váltani és 3-szor annyit keresek, mint azelőtt.


Az a vicces, hogy soha nem jöttem össze vele, de már nem is akarok.

Sokkal különb nőkkel voltam együtt az elmúlt 10 évben.

Mostanában ha látom, már nem is hoz lázba, szépen megcsúnyult és el is hízott az elmúlt évtizedben.

2018. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ha eddig nem álltál neki,akkor most sem fogsz vagy ha mégis,akkor meg kitartásod nem lesz elég hozzá."


Jó nagy féreg vagy, hogy motiválás helyett ezt csinálod. A szeretteidnek is ezt mondanád?

Világ életemben zabáltam a moslék, egészségtelen kajákat, és nem mozogtam semmit. 2014-ben határoztam el először, hogy életmódot váltok, de nem lett belőle akkor még semmi. 2 évig ígérgettem magamnak, hogy na, majd holnaptól... Aztán csak 2016-ban tettem meg. És azóta is tartom, és eszemben sincs abbahagyni.

Szóval mi az, hogy úgyse fogja elkezdeni, meg nem lesz kitartása?!

Csak annyi, hogy egy csaj miatt kellene csinálni.

2018. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Mutassam meg a csajnak azért is"


vs


"Nem bizonyítani akarok,"


Most akkor mit akarsz? Bizonyítani, vagy nem bizonyítani? Ez itt a kérdés. Hisz az, hogy mutassam meg..stb. az bizonyítás, erre fel meg saját magadnak mondasz ellent azzal a kijelentéseddel, hogy nem bizonyítani akarok...stb.


Előbb döntsd el magadban, hogy mit akarsz, aztán keress magadnak motivációd. Számomra eléggé szánalmas, hogy egy csajnak akarod megmutatni, hogy te tudsz izmos is lenni. Ez olyan gyermeteg felfogásra vall.

Nőj fel agyilag.


Egyébként én is egyetértek a 3. válaszolóval. Ha eddig nem volt elég kitartásod, akkor most sem lesz, mert az egész szövegedből nem az a határozott 100%-os motiváció és erő sugárzik, csak a halogatás és a kifogások keresése.

" mindig haladt-maradt" "Van értelme nekifogni," Ergó, még tőlünk várod a megerősítést, hogy van-e értelme nekifogni.


Hát komolyan mondom...

2018. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az edzésnek mindig van értelme, viszont a csak azért kezdesz bele, hogy a csajnak megmutasd, vagyis dacból, akkor annak nincs sok értelme, mert az ilyen esetekben a legtöbben pár hét után feladják és lehet még sokat is mondtam. Ha belekezdesz, akkor annak csak akkor van értelme, ha magad miatt csinálod és tényleg motiváltnak érzed magad. Ilyen esetben tényleg elérheted a célod. :)

Bár én nő vagyok, de akkor kezdtem el komolyabban venni az edzés, mikor tényleg magam miatt kezdtem el. Azóta viszont töretlen a motivációm.

2018. júl. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem értitek mert szűk a látáskörötök az ilyesmihez...


A bizonyítás az volna, hogy húúde szerelmes vagyok, és megmutatom, hogy izmos leszek aztán várom, hogy visszajöjjön hozzám mert csak ezen múlik a boldogságunk bla bla bla...

Nem erről van szó! Már meguntam, hogy ilyen vékonyka vagyok, egyre jobban zavar, és ez sem esett jól, hogy neki sem tetszett a testem. Változni akarok és részben azért is, hogy odaszúrjak ezzel a csajnak, hogy na látod, nem vagyok már csontos.

2018. júl. 7. 15:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor nem kell az a mellébeszélés, hogy majd a csajnak azért is megmutatom.. sz..rd le, engedd el.

Egyébként illene máskor tényleg eldöntened, hogy mit mi miatt csinálsz és értelmesebben megfogalmazni mind a kérdést, mind a kiírandó szöveget, mert félreértelmezhető, így fogalmaztad meg.


Mindent csak magad miatt csinálj, és ne azért, mert a másik elvárja.

2018. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!