Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő azáltal hogy képes új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő azáltal hogy képes új életet adni, szerintetek felsőbbrendű? Én úgy tudom hogy ez a természet törvénye.

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
A nő csak a férfival együtt képes új életet teremteni. Spermium + Petesejt
2018. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Én úgy tudom, hogy a "hogy" elé vesszőt teszünk.


Nem felsőbbrendű. Egyenlőek vagyunk mind.

2018. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%

Egy férfi is szükséges ahhoz, hogy a nő megtermékenyüljön. Ergó, szerintem egyen rangúságnak kéne, hogy legyen.

De hát, a történelem igazolja, hogy mindig a férfiak lesznek a magasabb rendűek, és sose lesz egyenlőség.

2018. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Dehogyis! A férfi és a nő különbözik egymástól, más-más feladatokat adott nekik a természet, de mind a kettő egyformán értékes.
2018. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
Akkor amíg még ill. amikor már nem termékeny, akkor meg alsóbbrendű?
2018. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy lenne az, ugyanolyan egyén, mint a többi ember.
2018. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak Szűz Mária volt felsőbbrendű, mert ő be tudta adni a zenbernek, hogy nem kellett férfi a termékenyítéshez:)
2018. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
Én olyat hallottam politikusoktól, alsóbb rendű a nő. Szülje a gyerekeket és nevelje őket. Akár még közben takaríthat, főzhet is.
2018. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem, mert nem tudatosan "teremt", hanem próbálkozik és vagy sikerül, vagy nem.
2018. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
egyenlőség van a nemek közt. legalábbis annak kéne lennie. pont ahogy az igazi feministák akarták...
2018. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!