Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvárás egy huszonéves nőtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárás egy huszonéves nőtől, hogy sminkeljen, műkörme legyen?

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 22:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
50%

# 17

Egy gyökér miatt nem kellene általánosítanod. Itt senki nem az exed. Senki nem mondta, hogy szigorúan tilos a smink meg a műköröm. A kérdés is csak annyi volt, hogy elvárás-e.

2018. júl. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
48%

Valószinu még nem tettem tul magam azon a dolgon és a smink korlátozás volt a legkisebb problámám az exxel,volt ott testi retorzio is.. Bocsánat ha általánositok,de sok esetben a férfiak 70 % igenis korlátoz birtokol.

És a másik ha a nő választhat a gyári nunkás és a jol kereső jol kinéző pasi közt utobbit választja ahogy a férfi egy szép nőt fog elvinni randira nem egy beolvado árufeltöltö csajt,sajnos vannak szamarak meg lovak és egyesek csak azért vannak épp együtt mert nem volt v épp nincs jobb, ennyi. Ez meg nem álszentség kérdése.

2018. júl. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem elvárás,de például a smink számomra igényesség kérdése,mint huszonéves nő. Ezt nem úgy értem,hogy mindennap sminkeld ki magad,vagy vakolatot tegyél a fejedre. De munkahelyre szerintem alap,hogy legyen egy nőn smink,nem kell túl sok csak enyhe,ha tökéletes az arcbőröd nyilván nem kell alapozó,de azért átlag nőknek nem olyan a bőre.

Műköröm ,ha van rá pénze a hölgynek akkor simán csináltathat,de nyilván itt is az igényesség keretein belül,tehát nem 20cm-es körmöket,hanem szolidat.

Egyik sem elvárás,de úgy gondolom ez csak bónusz és hozzánk ad pluszt,nő vagyok és szeretem ilyen téren is kiélni a nőiességemet. Ha emiatt nem kellek egy férfinak legyen,ettől nem vagyok kevesebb sem több. Mindenki a személyiségének megfelelően viselkedjen én olyan vagyok aki szeret kicsit kitűnni ,tudom rengeteg nő szeretne elrejtőzni vagy a párja szeretné elrejteni.

2018. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
54%

"nő vagyok és szeretem ilyen téren is kiélni a nőiességemet"


Elég szomorú, ha valakinek ezen áll vagy bukik a nőiessége... mondjuk aki nőies, az rövid hajjal és smink nélkül is az!

2018. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Nem bírom felfogni, hogy hogyan akarhat valaki kitűnni olyan dologgal, ami a nők 90%án megtalálható? A munkahelyemen nagyrészt nők dolgoznak. 19-56 között megtalálható minden korosztály. Legalább a 90%uknak van műkörme, vagy még többnek. Konkrétan három olyan nő jut eszembe, akinek nincs, mind a három 30as korosztály. A smink már nem annyira népszerű, ott kb. fele-fele az arány.

Egy nő nem a sminktől meg a műkörömtől lesz szép. Egyik se segít azon, ha valakinek olyan arca van, mint akit fejbe vágtak egy lapáttal...Azon se segít, ha elől deszka-hátul léc, vagy ha bálna...

2018. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 mikeXxX ***** válasza:
Nem elvárás de nálam egy +! 38f
2018. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

24, úgy látszik nem tudtad értelmezni amit írtam :) a mondat,hogy szeretném ilyen téren is is is is kiélni nőiességemet,azt jelenti ,hogy is is. Nem azt jelenti ahogy te fogalmaztál,hogy ezen áll vagy bukik a nőiesség :D Akkor azt írtam volna,hogy ezen a téren élem ki a nőiességemet,mert csak itt mutahatom meg. Vagy valami hasonlót. Plusz utána is írtam,hogy persze ettől nem lesz senki se több se kevesebb.


Amúgy még annyit fűznék a dologhoz,hogy látom sokaknak ez sértő,hogy azt mertem mondani nőként,hogy legyenek magukra ilyen téren kicsit igényesek. Nem baj engem nem zavar,ne adjatok magatokra semmit,ne vegyetek új ruhákat,ne járjatok fodrászhoz,ne sminkeljetek,ne szőrtelenítsetek,ne diétázzatok,mert mind ezek nélkül is tökéletesek vagytok :)

2018. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Én nem várom el.
2018. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem elvárás. Sokkal jobban bejönnek azok a nők akik a természetes vonalat követik.
2018. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!