Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak azért emeli ki és dicséri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért emeli ki és dicséri mindenki a szemem mert amúgy átlagos/csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, 20 éves. Egész kicsi koromtól kezdve kapok dicséreteket a szememre, ami bár jólesik, ha lányoktól kapom akkor még jobban, viszont úgy gondolom, hogy csak azért mondják mert más jó nincs rajtam.

Ezt, hogy szép a szemed meg mindenkire rá lehet sütni, amolyan általános dicséret.

Lányok, ti, hogy vagytok ezzel?



2018. júl. 8. 12:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Inkább örülnél a bókoknak :D
2018. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mutatsz kepet rola?
2018. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Örülök csak ez számomra olyan kevéske. Hogy is mondjam, nem azt hallom vissza soha, hogy ki ez a jóképű srác, aminek tényleg örülnék (ha az lennék) hanem azt, hogy ki az a szép szemű...

Mutathatok, ha írsz üzenetet.

2018. júl. 8. 12:13
 4/19 anonim ***** válasza:

Engem lányként dicsérnek a szemem miatt, mást nem szoktak kiemelni rajtam, de nem gondolom úgy, hogy biztos azért mert csúnya vagyok.


Ha dicsérik a szemeidet, ergo tetszik nekik, akkor csúnya már nem lehetsz.

2018. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem sose mondták hogy különösebben szép lenne a szemem. Meg igazából mást se, na platty... Én mit is csináljak most?
2018. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem lehet mindenkire rásütni, csak arra akinek tényleg szép.


Személyszerint én is olyan vagyok, hogy gyakran megnézem egy pasin.


Hasonló helyzetben vagyok, a legtöbben ezt jegyzik meg rajtam legelõször, bár néhányan dicsértek mást is rajtam.. amúgy nem szorulok mások visszajelzéseire, ha tudni szeretném magamról, hogy szép/átlagos/csúnya vagyok-e, akkor simán tükörbe nézek.

2018. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Amúgy küldhetsz képet ide is, lám.
2018. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Én nem szoktam a ronda pasikra azt mondani, hogy szép a szeme, max nagyon jó fej. Ha szép szemet mondok, akkor tényleg szép neki, vagy az íve különleges, vagy a színe, vagy huncutul férfias. De ha nem dícsérgetem a külsejét amúgy, az sem jelenti azt, hogy ronda. Egyszerűen nő vagyok, és jobb szeretem, ha nekem bókolnak, és nem fordul a kocka. A férfi egoizmus, önbizalom messze földön híres, nem kell gyakran olajat önteni a tűzre. ;)
2018. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Szerintem mindenkinek szép a szeme a maga módján. Egy amúgy nem szimpatikus külsejű vagy arcú srácon nem segít semmit egy szebb színű, formájú szempár.

Csak valamit mégis mondani kell, valahogy úgy mint mikor találkozol valakivel, és megkérdezed hogy van.

2018. júl. 8. 12:27
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Minek kérdezel, ha ennyire meg vagy győződve az igazadról, és senki más véleménye nem számít?
2018. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!