Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a hasonló "csókos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a hasonló "csókos" helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátnőm azt mondta, ő társaságban nem szeretne smárolni, csak puszit adni (kettesben persze nem ellenzi) Én megértem, és szeretem nagyon, csak kiváncsi más hogy gondolja, ez normális?


a másik dolog: állítólag annyi a baj, hogy túl hamar kezdek el csókolni. Megfogom a kezét, aztán átkarolom és egy pici idő múlva már megy...mit kellene tennem? Mivel vezessem fel, hogy ne legyen olyan hirtelen a csók?


2010. jún. 17. 23:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
csak lassabban közelíts hozzá, előtte hosszan nézz a szemébe
2010. jún. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Én pasim se szereti annyira nyilvánosan. Ezért viszonylag ritkán erőltetem:D

A másik kérdést nem értem. Mihez képest túl hamar? Milyen helyzetben? (Pl szex elején?)

2010. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

köszönöm...


szerintem egy kicsit zavarban van, hisz még friss a kapcsolat, és félre szokott nézni....így nehéz vele szemkontaktust kötni....persze csak ilyen helyzetben...

2010. jún. 17. 23:55
 4/22 anonim ***** válasza:

Énse szeretem, ha társaságban rámmászik vki. nem azért mert nem szeretem, de azon kivül, hogy szeretem más nem tartozik rájuk. nyelves puszit nem feltétlen rokonok előtt kell osztogatni.


az vszont hülyeség hogy túl hamar csokolsz. én azzal kezdek ha meglátom


dr.b.

2010. jún. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ha találkozunk, puszi-puszi, de mikor csókról van szó, azt kezdem túl hamar...
2010. jún. 17. 23:56
 6/22 anonim ***** válasza:

Társaságban, utcán, nyilvános helyen én is a csak szájrapuszi híve vagyok.


A másik kérdés. Hát... ha túl hamar belemászol a szájába, akkor ezentúl próbálj nem túl hamar belemászni. Arcát száját puszilgasd előtte egy darabig... Jobbat nem tudok mondani. Vagy gondolj a nagymamádra mielőtt meg akarnád csókolni, és akkor elmegy az ihlet :D

2010. jún. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

:DXD köszönöm:)


a társasasági csókot énis így gondolom kb, csak kiváncsi vok az emberek véleményére:D

írhattok még:)

2010. jún. 18. 00:06
 8/22 anonim ***** válasza:

hát nemtudom, engem nemzavar társaság előtti csókolózás, persze rokonok előtt mteljesen más :D mondjuk beletartozik, hogy én imádom, amikor a barátom megcsókol, mert azt érzem, hogy törődik velem, figyel rám stb.

erre túl hamar csókolás dologra meg nemtudok mitmondani, nemigazán értem a barátnődet, nem nagyon lehet tovább húzni, max úgy ahogy a filmekben :D

16/L

2010. jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
szerintem is megvan a csók helye.. ami nem az utcán van.. más bakker ne lássa hogy smárolok a pasimmal.. és a fenékfogdosásról is ugyan ez a véleményem xD
2010. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek eddig:D
2010. jún. 19. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!