Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sertödtetek meg pasira végzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sertödtetek meg pasira végzetesen, csak azert mert baratzónába tett titeket?

Figyelt kérdés
Mi lett a vege ?
2018. júl. 8. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Te tetted őt barátzónába, és most meg vagy sértve, hogy barátként kezel, és nem hajt rád, nem bókol, nem érezteti, hogy kellesz neki nőként (mivel úgy tudja, hogy ő se kell neked férfiként).

Rohadtul idegesítő és unalmas vagy már.

2018. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Basszus dehogy!

Ha nem tud írántam vonzódni, ott egyikünk sem hibás!!!!


Tovább kell lépni és ha már barátok vagyrok kiélvezni annak előnyeit. Ha nem tudsz őszintén barátja lenni akkor meg ne fogad el!

2018. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem. Még akkor sem, ha épp az álmaim pasija volt az illető.


Általában az első csaj esik zokon, van ilyen ffi ismerősöm, és jól kijovunk.

2018. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Egy időre hanyagoltam a társaságát de miután elmúlt a vonzalom újra távolabbi haverok lettünk.
2018. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem sértődtem be. Egyszerűen csak megmondtam neki, hogy nem leszek a barátja, van elég barátom és rá amúgy sem tudok úgy tekinteni. Aztán kalap, kabát.


Nekem nem kell az, hogy lássam, hogy az ember, aki tetszik és aki iránt gyengédebb érzelmeket is táplálok talán, hogy éli az életét mellettem, miközben számomra elérhetetlen. Nem vagyok mazochista.


Azóta nem beszélünk.

2018. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Mit csinálnál ha minden nap talakoznátok (pl. munka miatt)?

2018. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak a munka/udvariasság keretein belül foglalkoznék vele. Köszönés, egyeztetés, de nem jópofiznék meg társalognék.
2018. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!