Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként tett téged férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként tett téged férfi barátzónába, miért. És mi lett belőle?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 10:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%

Férfi vagyok és nálam nincs barátzóna. Olyan van esetleg hogy most/még nem, de barátzóna kizárt.

29/F

2018. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azért tett barátzónába, mert már van barátnője.
2018. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért, mert nem jössz be neki?
2018. jan. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Engem csak simán dobni szoktak, ami azért érdekes, mert az ismerkedési szakaszban még nagyon jól elbeszélgetünk és eddig még mindig megkaptam hogy velem milyen jól lehet dumálni, milyen jó a humorom. Aztán nem vagyok elég szép és dobnak. Barátzónába még nem kerültem.
2018. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nála pasiként szokott ez lenni, hogy nők ilyen ismerős barát félék lesznek. Egyszerűen azért, mert az a típus vagyok, aki nem kezdeményez, ha nincs valami intenzív, valami egyértelmű. És a nők meg nem kezdeményeznek és akkor egy ilyesféle dolog lesz belőle.


Amúgy ettől még valami laza kapcsolat lehetne. De tőlem a nők többet akarnak általában szóval ezt sem kezdeményezem, mert később csak nehezebb lenne.


Szóval nálam ez a barátság dolog abból alakul ki, hogy mély kapcsolatot ritkán akarok, lazábbat meg kevés nő akar. Az segítene, hogy ha egy nő valahogy azt jelezné, hogy szívesen tölt időt csak úgy. Abból lehetnének érdekes dolgok.

2018. jan. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tett. Nyilván, mert nem jöttem be neki :D

Nem lett belőle semmi, továbbléptem, elfogadtam, hogy nem kölcsönös a vonzalom.

2018. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tettem nem egyet, pl 100kg+ nem vonz szexuálisan de lehet èlvezem vele a szabadidőm minden percét.
2018. jan. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pasid van? Önbizalomhiányos és kevésnek érzi magát hozzád? Nem tetszel neki? Ezek a lehetőségek.
2018. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

"velem milyen jól lehet dumálni, milyen jó a humorom. Aztán nem vagyok elég szép"



a kettő együtt jár. mivel nem vagy "elég szép" ezért csak dumálnak veled, ahogy te is csak haverkodsz a neked nem tetsző, de rendes srácokkal.


ez a női ostobaság megnyilvánulása. tudják, miért rakják barátzónába azt akit odaraktak, de azt nem értik, a férfiak miért teszik ugyanezt. hát ugyanezért !

2018. jan. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nos, én még sosem raktam senkit barát zónába. És ami a külsőt illeti, elég engedékeny vagyok, semmi többet nem várok el annál amit nyújtani tudok. De ítélj csak el nyugodtan így ismeretlenül is, nem gond.
2018. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!