Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most megijedt tőlem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megijedt tőlem vagy taszítom?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel régen egy osztályba jártam. Felvettem msn-re és dumáltunk néha. Megkérdeztem nincs-e kedve eljönni valahova. Azt válaszolta nem ér rá mert tanul (amit még el is hinnék, mert érettségiző időszakban volt.) De azóta ahányszor fellépek msn-re, ő egyből kilép (megszámoltam, 28-szor). Sehogy sem tudok beszélni vele. Próbáltam mailt küldeni neki, de arra sem jött válasz.
2010. jún. 18. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy az egyik vagy a másik vagy mindkettő.Vagy szar a gépe és ezért lép ki állandóan és nem tud e-mailezni.
2010. jún. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem akar járni veled és nem akar kínos beszélgetésekbe kezdeni. Szerintem.
2010. jún. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak nem akar veled talizni. Fogadd el és ne "zaklasd"!
2010. jún. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Keresd meg személyesen.
2010. jún. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ez egyértelmű: taszítod
2010. jún. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor legalább szólhatna, hogy bocs, de nincs kedvem találkozni veled.
2010. jún. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem letilt téged, de nem értem, akkor miért kell megvárnia, amíg felmész... vagy egyszerűen átmegy rejtve, hogy csak veled ne kelljen beszélnie
2010. jún. 18. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megijedt tőled, és most már taszítod is.
2010. jún. 18. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam. Mind1, nem erőltetem, a mailben is csak annyit kérdeztem mi van vele. Akkor hagyom. Köszönöm az értelmes válaszokat.
2010. jún. 18. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!