Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúlt a szerelem, és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt a szerelem, és már szégyellem hogy közöm volt hozzá. Más is volt már így?

Figyelt kérdés

2 évig fülig szerelmes voltam egy pasiba, aki külsőre nem volt az álompasim, de a belső tulajdonságai miatt teljesen belezúgtam. Rengetegszer bántott szavakkal, (jópárszor a féltékenységemmel provokáltam ki) de ennek ellenére kitartottam mellette. Most, hogy már nincs hozzá semmi közöm és a szerelem is elmúlt, úgy érzem hogy szégyellem hogy közöm volt hozzá és hagytam magam kihasználni. Ha meglátom valahol rendesen irritál a kinézete és a hangja is.

Ez normális? Más is volt már így?


2018. júl. 9. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Igen, normális. Van, hogy ilyen érzéseket vált ki belőlünk egy volt barát/barátnő, ha rosszul és haraggal váltunk el vagy csak szimplán egy idő után rossz/szörnyű volt vele a kapcsolat.


Velem is volt hasonló régen. Volt egy hozzám közel álló lány akihez vonzódtam és nagyon szerettem, de ő sok rossz dolgot mondott nekem és nagyon sokszor tört össze a különböző dolgaival és egy idő után elkezdtem azt érezni, hogy nem tetszik és éreztem valami hasonlót is, mint amit te említettél, hogy szégyelltem azt, hogy szerettem, mivel rájöttem arra, hogy ő nem az a kedves, aranyos szerethető személyiség akinek gondoltam, hanem undok és rosszindulatú.


Később véletlen találkozó alkalmával pedig ürességet éreztem és azt, hogy nem szeretném, ha hozzám szólna.


Véleményem szerint sokan éreznek hasonlóan és sokan vannak úgy a volt társukkal kapcsolatban, hogy a szerelem alatt teljesen máshogy vélekedtek róla, mint jelenleg.

2018. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jah, jártam én is egy csajjal, de amikor kiderült hogy lopott tőlem, már nagyon bánom hogy valaha összeakadtam vele. Csak hát olyan cuki volt a pofija. Most viszont már azon tűnődöm, hogy miért is volt ő nekem egykor annyira fontos.
2018. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember így érez exekkel kapcsolatban.
2018. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek felében ez történik, amikor véget ér egy kapcsolat.
2018. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tied egy példa arra, hogy mennyire vak a szerelem.
2018. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!