Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lendüljek át azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lendüljek át azon, hogy szégyellem kicsit a szüzességem? 19l

Figyelt kérdés
A korombeli lányok már rég szexuális életet élnek, én pedig nem is csókolóztam. Középsuliban tanultam, szüleim is szigorúak voltak. Most már van esélyem kapcsolatra, a férfiak is próbálkoznak, de amikor megtudják, hogy tapasztalatlan vagyok, akkor meglepődnek. Nem elutasítóak, sokszor tetszik is nekik, de furának találják, ez pedig engem feszélyez, és inkább hagyom az egészet.

2018. jan. 28. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne szégyelld,nincs okod rá :). Én se szégyellem hogy ne feküdtem le még lánnyal,mondjuk nekem más volt az ok,2 rossz kapcsolat.Gyűjts egy kis önbizalmat :)
2018. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen normális a te korodban szűznek lenni! Miért feszélyez? Vannak udvarlóid, majd befut olyan is, aki értékeli benned ezt is minden más mellett. 🤘
2018. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Fiú (25) ***** válasza:
26%
Szia én is az vagyok még. Ha gondolod írhatsz. Hasonló cipőben járok mint ahogy te is...
2018. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

semmi szégyellnivaló nincs benne, és ne hidd, hogy egyedül vagy ezzel. Ilyen idősen én is így gondoltam, sokáig feszélyezve éreztem magam emiatt. Ha találsz valakit, aki szeret, nem csak szexelni akar, nem úgy fogja majd fel, hogy ez gáz, hanem örülhet, hogy ő lehet az első.

25/L

2018. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Hamar érnek a mai lányok, te kivételes eset vagy! Ezt jó olvasni, hogy van még olyan, akin nem ment végig a fél város. ;)


Ne lendülj semerre, ez nem hinta.. ne szégyeld! Eljön majd a te időd is, nyugi. Még szinte ,,gyerek" vagy. Korodbeli lányokat nézd majd meg 10 év múlva: kiélt pi*ák lesznek majd, akik nem kellenek senkinek, nem hogy barátnőnek.


Én 21 évesen csókolóztam először. Ekkor vesztettem el a szüzességemet is.


30f

2018. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell szégyelned. Én 22 voltam, mert senki se fogott meg annyira, hogy vele akarjam elveszíteni. Aztán megismertem a jelenlegi barátomat és évek óta együtt vagyunk.
2018. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Az egész kellemetlen hangulat abból a legendából ered, hogy ennyi idősen már mindenki elveszítette.


A valóság az, hogy nagyon sokan szüzek a te korodban, persze van egy hangos csoport, akik jól látszanak, hirdetik a dolgot, és miattuk hiszi mindenki azt, hogy 16 év felett már ritka a szűz nő. Egyáltalán nincs igy.



Viszont próbálj meg túllépni a határaidon, van egy 30+ éves nő barátom, ő még mindig szűz, mert ahogy telt-múlt az idő, egyre jobban feszélyezte, és mára gyakorlatilag lehetetlenné vált számára a párkapcsolat

2018. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi szégyellni való nincs, semmi furcsa sincs ebben, amúgy én is hasonló cipőben jártam , mikor 18 éves voltan :D De miután megtörtént rájöttem,hogy semmi értelme nem volt ezen stresszelni :D


22/F

2018. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

nyugi, én 22 vagyok és még sosem csókolóztam.Ez számomra például nagy pozitívum, hogy eddig megőrizted és vársz inkább ,biztos vannak mások is így vele.Nem tudom hogyan ismerkedtél eddig, de vigyázni kell, mert nagyon sokan megjátszák magukat és a szexre mennek

22f

2018. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
De jó hogy van még olyan lány akit nem b@$ztak már rongyosra mint sok 16-17éves tinipitsát! Erény ez lány, NINCS SZÉGYENKEZNIVALÓD!
2018. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!