Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mar a szexet elképze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mar a szexet elképzelni, hogy lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés

Beleragadtam az elvalt nök szerepebe , hittem h minden megoldódik csak a megfelelö pasi keruljönelö

De ha meg is van a szikra , vegul megsem tudomelkepzelni h intim helyzetbe kerulök , nagyon sok szeretetre volna talan szuksegem h ez megtörtenjen

Meg is szoktam h egyedul vagyok

A gyerekemmel is nagyon szoros a kapcsolatom , nem tudom mas szerepben latni magam , ki lehet ebböl törni ?

Nem erzem magam hitelesnek valami miatt a nemisegben , pedig apolt vagyok , smink stb

Hogyan lehet ebböl kitörni ?

Mert az en koromban a pasik nem tinikent udvarolnak , kitartóan ?

41 nö


2018. júl. 9. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Smink nem egyenlő az ápoltsággal,sőtt sok férfi undorodik tőle.
2018. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

A férfiak főleg szex miatt jönnek össze a nőkkel. Szex és házias attitűd, tetszik vagy sem. Ha ezek nincsenek meg akkor egy 45-50 körüli férfi miért jöjjön össze masodhegeduskent egy nővel (a gyereke után), ha meg szex sincs kozottuk?

Az összes 40 feletti férfi akit ismerek mai napig a gurulo krumplit is megdugna.

2018. júl. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
A smink is lehet igényes,nem minden smink vakolat a férfiak a vakolatra mennek hiába hazudnak,a luzerek miatt meg én nem huzok se csadort nem leszek ápolatalan karikás szemu h még egy szájfény meg egy szép ceruza miatt is k nak érezzem magam, mikozben a pasosok a kifent prostikat nézik akkor is ha ott a párjuk feleségük. Hiteltelen az összes férfi..
2018. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
ma 19:34 Igazad van, én is megnézek majd minden nőt. Azt viszont megtanultam, sminkelt nővel kikezdeni nagy balgaság számomra.
2018. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokan vannak ám, akik nem akarnak már 40 évesen szexelni. Mondjuk Te szerintem szeretnél. Kezdeményezésre gondoltál már? Vagy hagyni magad valakinek aki tetszik. Nehéz dolog különben, mert erre nem lehet túl sok időd. Ha nem figyelnek fel rád és nem bókolgatnak, akkor próbálj esetleg te valamit csinálni. Szerintem neked a szex csak egy extra lenne, mert különben nagyjából teljes életed van. Biztos szexi is vagy:)
2018. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na itt se kapsz majd hasznos tanácsot. Már a második randin bugyit le attitűd uralkodik itt.


Én ettől a mai pasiságtól nem tudom elképzelni, hogy bárkivel is ágyba bújjak. Kiráz a hideg tőle.

Szerezz barátokat, mondjuk az is nehéz feladat, mert egy mosolyt is invitálásnak vesznek, de talán így jobban közel tudnátok kerülni, hátha kisül belőle valami jó is.

2018. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"a férfiak a vakolatra mennek hiába hazudnak"


Tehát ha valaki nem felel meg a te elképzelésednek, az hazudik? :D :D

2018. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A megfelelő személlyel el fogod tudni képzelni. Az utolsó mondatodban szerintem ott a válasz. Majd ha pótolhatatlannak érzed magad a másik számára, újra minden olyan lesz, mint 10-20 évvel ezelőtt.
2018. júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!