Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem érdemes olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem érdemes olyannal összejönni aki külsőleg nem tetszik viszont belsőleg nagyon ott van? Azt mondják ebből csak baj lesz.

Figyelt kérdés

Mert fontos a külső.

Van egy csaj aki nem csúnya, de nem is szép, átlagosnak mondanám. Belsőleg viszont nagyon ott van, kedves, megértő rendes... tudjátok.

De nem látom úgy szépnek! Nem tartom külsőleg jó csajnak.


Azt mondja haverom ez felejtős. Ebből csak az lesz, hogy bámulni fogom a jó csajokat az utcán, meg mindenhol, aztán szépen kapok a nyakamra emiatt majd!


Azt mondja igenis fontos a külső!

De a külső megváltozhat bármikor nem? A belső ritkábban.


Van valakinek tapasztalata rról, hogy tényleg nem érdemes olyannal összejönni aki csak belsőleg jó, de külsőleg átlagos, és nem vonzó?

19/f



2014. máj. 14. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Én még nem találkoztam olyan lánnyal,aki belsőre tökéletes lett volna de külsőre meg abszolút nem tetszik,általában a kettő együtt járt mindig,de ha te találtál ilyet,akkor max barátnak lenne jó szerintem.
2014. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát szerintem nem működne.
2014. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a jó belső fontosabb. egy bombázó mellett is bámulnád a nőket, mindig bámulni fogod! csak a bombázó kettesben idegesítene
2014. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Hidd el,ebből tényleg csak a baj lesz!


Nekem már van tapasztalatom....kibírtam jó pár hónapig,de sosem volt kémia vele...és borzasztó volt!

2014. máj. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi jó nem fog belőle kisülni...


Összejöttem egy sráccal, aki nagyon megfogott belsőre, jó kis lángolást éreztem meg minden, de igazából külsőre annyira nem tetszett. Na mindegy, ez a lángolás ez elfeledtette velem kis időre, hogy nem igazán vonzódom a sráchoz.


Aztán valahogy összekaptunk, kis kiábrándulás meg minden..lángolás hipphopp oda lett.. Hát vége lett, mert nem elég, hogy kicsit kiábrándultam a személyiségéből, de az még csak tovább lökött, hogy nem volt kémia.



Előfordult velem olyan egyébként, hogy tudtam, hogy nem egy álompasi, van szemem, tisztában vagyok vele, engem mégis megfogott a mosolya, a szeme, az sem zavart, hogy van rajta +20 kg. A személyisége is persze lehengerlő volt, és így az egész pasi egyben tök jó volt. Sokáig tartott a kapcsolat, nagyon szerettük egymást. Tudtam, hogy nem a legjobb pasi, nekem mégis tetszett.



Na most ha neked nem az utóbbi eset van.. hogy tudod ám, hogy nem olyan jó csaj, de imádod a mosolyát, az orrát, vagy akár csak a nevető ráncait, és ettől mégiscsak tetszik a lány.. szóval ha nem ez van, akkor hagyd.

2014. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
nem az a kérdés, h jócsaj e, hanem h tudsz e hozzá vonzódni
2014. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Egy ismerősömnek is így indult, de ha a belsőjébe beleszeretsz a külsejét is megkedveled majd! (az ismerősömnek még most is tart a kapcsolata)
2014. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan lányt, akit valószínűleg a legtöbben csúnyának tartanának. De olyan a személyisége, hogy volt, hogy nagyon megkívántam (foglalt), és aztán találtam is a külsejében olyat, ami tetszett.
2014. máj. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hogy érted hogy a külső megváltozhat, de a belső nem?

szerintem ez fordítva van.. lehet persze szépítkezni, de ott végesek a korlátok.

Fontos a külső is, nem kell átesni a ló túloldalára a "hát persze hogy csak a belsőt nézzük" általános szövegekkel. Kell hogy vonzódj hozzá, hogy kívül is megfogjon rajta valami. Ha nem érzed úgy, hogy működne és tényleg tudnád szeretni, akkor nem érdemes fájdalmat okozni egymásnak.

2014. máj. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

fontos a külső persze. am nálam az átlagos kategóriában 2 van. az, akit dugnék, és az, akit nem. az első kategóriából valóval szerintem el tudnék képzelni kapcsolatot, ha tényleg annyira jól kijönnénk. másodikkal max csak barátság (vagy ha leitatna, akkor szex is :D )


21f

2014. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!