Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nálatok zavaró tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok zavaró tényező az, ha többet tettetek le az asztalra a másiknál?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok, hogy a férfi élősködni akar és lusta dolgozni, hanem van stabil egzisztenciája, de ti úgymond többet tudtok felmutatni. Zavaró lehet akkor, ha a férfi esetleg idősebb?
2018. júl. 10. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ettől a férfinek nincsenek komplexusai, akkor nem zavar.
2018. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavaró.
2018. júl. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Már miért zavarna? Megdolgozom a sikerért azért elég rendesen. Az zavarna,ha őt zavarná. De nem zavarná,nem olyan. Mindketten magasan képzett emberek vagyunk, lehetőségekkel, potenciállal.
2018. júl. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát most ismerkedek egy lánnyal, aki fiatalabb és engem nem zavarna. Csak azért kérdezem, mert sokat hülyítettek azzal, mert férfi létemre nekem kell többet felmutatnom és ezt mai korban már elég szexistának találom
2018. júl. 10. 15:33
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy engem nagyon zavar, hogy sokan így gondolkoznak és úgy kezelik a nemiséget, mintha feladatokat kéne teljesíteni. Nem kéne büntetni azokat akik híresztelik, hogy a nőknek csak a pénz számít és a társadalmi státusz és azokat a lányokat is akik asszisztálnak emellé? Mert anno tényleg sokat hülyítettek ezzel és nem ártana megbüntetni az ilyen embereket legyen az férfi vagy nő.
2018. júl. 10. 15:40
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Ezt általában csak a férfiak hangoztatját, főleg azok, akik nem stabilak a szexualitásukban és már azon is kiakadnak, ha női tusfürdőt kell egyszer használniuk vendégségben.

A golddiggereket meg ne keverd már ide ha lehet. Ők alapból úgy lépnek egy kapcsolatba, hogy parazita életmódot fognak folytatni, ennek semmi köze egy normális kapcsolathoz és a hagyományos férfi szerepekhez sem. Lefogadom, ha a golddigereknek egy leszbi milliárdos ajánlana házasságot, akkor simán beleszbulnának a pénzért.

2018. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha mutatsz egy ilyet,kiüthetem a kezéből a fagyit,de szerintem egyszerűbb,ha leszarod. Mindenkinek joga van azt gondolni,amit akar,mindegy mekkora baromság. Te korrektül gondolkozol ezen a téren,csináld ez alapján a dolgaid,ennyi.
2018. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem zavarna egyáltalán sem egzisztenciában, sem fizetésben.

Attól még hogy kevesebbet keres, tehet bele ugyanannyit a rezsibe mint én..

2018. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!