Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sírtatok már örömötökben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírtatok már örömötökben azért mert hálásak vagytok a párotokért?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy én és vőlegényem másfél éve vagyunk együtt és hát én vagyok mellette a legboldogabb ember, remélem ő is mellettem. Amikor szól egy közös számunk vagy amikor meghitten beszélgetünk, romantikázunk néha csak úgy elsírom magam mert annyira szeretem és olyan boldog vagyok. Sokszor ő is elérzékenyül :) De ugye ez nem probléma? mármint másoknál is van ilyen? Csak azért teszem fel ezt a kérdést mert velem eddigi életemben soha nem volt. De nagyon jó érzés

2015. febr. 17. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak azt jelenti, hogy érzékeny vagy. Nincs ezzel semmi gond :)
2015. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez olyan szép :)))


Mi is szoktunk néha a párommal.

Szerintem ez az igaz szerelem egyik jele :)

2015. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer sírtam, de csak azért mert nincs senkim..de biztos tudnék sírni örömömben is, ha találok valakit, aki "hivatalosan" velem van..
2015. febr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valahogy én is így érzem, hogy az igaz szerelem jele lehet. Pláne, hogy nem is voltam egy sírós típus soha életemben és már tininek sem minősülök 25 évesen. csak amióta együtt vagyunk, azóta van ez így :)
2015. febr. 18. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!