Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menstruáció, normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció, normális, hogy így érzek a párom iránt?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, nekem 1. Kapcsolatom, 18 éves vagyok. Távkapcsolatban élünk, ezért ritkán találkozunk, de ez alapvetően nem probléma, megoldjuk a kommunikációt. Konfliktusok előfordulnak, de túl tudunk lépni rajtuk, egy szóval szinte tökéletesnek mondanám a kapcsolatunkat.

Viszont már kétszer is előfordult az elmúlt negyed évben, hogy úgy találkoztunk, úgy voltunk együtt egy hétig, hogy nekem megvolt. Ilyenkor szörnyű hangulatingadozásaim voltak. Ez leginkább a menstruáció előtti egy hétben jelentkezik .Egyik pillanatban boldog vagyok vele, imádok vele lenni,rá fél órára már nem kívánom a csókjait, és olyan dolgok irritálnak vele kapcsolatban amik eddig/ máskor egyáltalán nem. Például otthon úgy szokta hordani a nadrágját hogy néha lecsúszik egy kicsot és olyankor kilátszik az alsója. Ez általában egyáltalán nem zavar, az utóbbi 2 menstruációs találkánkkor azonban sokszor kiszúrta a szemem hogy "miért nem bírja feljebb húzni a nadrágját", és még több ilyen apró példa. Megjegyezném hogx neki nem említem meg ezeket, nem fogok konfliktust szítani csak mert nekem valami apró bajom van, nem vagyok vele bunkó meg semmi, de belűl előtör egy olyan érzés hogy "nincs kedvem" most a páromhoz. Ez vagy naponta 3- 4-szer előfordul, ezeket az órákat leszámítva teljesen jól megvagyok vele, csókolgatom, ölelgetem, és még szexuális vonzalmat is érzek iránta...

Ilyen hangulatingadozás eddig egyáltalán nem fordult elő, csak az utóbbi 2 alkalommal, amikor így találkoztunk. E között a 2 alkalom között egyszer találkoztunk, akkor nem volt menstruációm, semmi bajom/hangulatingadozásom/komor hangulatom nem volt akkor.

Ez normális? Hogy ilyen hangulatingadozásom van? Imádom a páromat , soha nem hagynám el, ezért ilyenkor mindig megijedek, hogy "Úristen zavar hogy itt van, valyon ez azt jelenti hogy nem szeretem már annyira?!"

Ugye csak én gondolom túl?

Sajnos tipikusan az vagyok aki túlgondol és túlaggódik dolgokat, ugye ez is csak egy ilyen eset, és nem azt jelenti hogy kezdek elhidegülni a páromtól?

18L


2018. júl. 10. 18:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Leginkább az teremtette meg bennem ezt a kérdést, hogy elgondolkoztam azon, hogy "olyan ritkán találkozunk, örülnöm kéne, hogy végre egymás karjaiban vagyunk, e helyett meg inkább egyedül lennék"

Eddig SOHA nem történt ilyen, csak az utóbbi 2 alkalommal, lehet ezt a menstruációra fogni?

2018. júl. 10. 18:22
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

na te vagy az a tipikus csaj, akitől az isten mentsen inkább. ha már most ilyen vagy, mi lesz később?


"és még szexuális vonzalmat is érzek iránta..."


ezt beírhatjuk valami extrának?

2018. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem jó, ha valaki felkészít téged arra, hogy bizony vannak pillanatok, amikor az ember falra mászna a párjától. Hiába szereti, imádja, néha az idegeire tud menni. Szerintem nálatok nem a menstruáció vagy az azelőtti belső feszültséged a probléma önmagában, hanem az, hogy ebben az eleve frusztrált állapotodban töltötök együtt huzamosabb időket. A távkapcsolat átka ez, nyilván próbáljátok bepótolni a kimaradt időt és nagyon jó móka egy egész hétig együtt lenni, de még nem biztos, hogy fel vagytok készülve rá. Sokan pl. együttélésnél is hasonlót tapasztalnak, hiába szeretik egymást, van, hogy nincs kedvük egymáshoz. Ez lehet normális is, de lehet valaminek a jele, így nem lehet kívülről megmondani. Ha az embernek egyedüllétre vagy egy kis térre van szüksége, arról érdemes a párjával is kommunikálni, mert ez teljesen természetes igény. Attól, hogy egy hetet együtt töltötök, még nem kell egymás nyakán lógni folyamatosan, hagyjátok levegőhöz jutni a másikat. Szerintem ez segítene neked is.
2018. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Egy év után ez szimplán annyit jelent, hogy elmúlt a rózsaszín köd és nem vagy már szerelmes. De, mivel kényelmes a kapcsolat, ezt nem veszed észre.

A hisztid meg 18 évesen kezd el kezelni, mielőtt egy házisárkány leszel.

2018. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

A szerelem megy ès jön kinél hogy változó.

Tapasztalat èn is az exemnél igy voltam,elein nem tudtam mi történik velem végül minden zavart vele kapcsolatban amíg oda nem jutottam hogy szakítottam.

2018. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nalam is tavkapcsolat es megfigyeltem h amikor mensizek akkor mindig az van bennem h szakitok vele mert ez meg az idegesit, plusz olyankor abszolut nem hiszek neki es minden procikammal azon dolgozom h me hagyjam el-de mensinel mindig azt erzem h elegem van es elhagynam.


Mindehhez 33 vagyok ami eleg gaz:-))

2018. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem vagypk hisztis, ahogy leírtam a kérdésben is, soha nem kötöm ezeket a párom orrára, megkímélem őt ezektől a dolgoktól. Nem szoktam neki kiakadni semmi ilyen apróságon


Utolsó: én is hasonlóan érzek :/

2018. júl. 10. 23:03
 8/11 anonim ***** válasza:

Jézusom, mennyi a hülye válaszoló...úgy látszik ilyenkor előjön az összes sértett kisfiú megtorolni a vélt és valós sérelmeket :D

Egyébként létezik olyan, hogy premenstruációs szindróma, ami erős hangulatingadozásokkal, ingerlékenységgel jár. Amíg ezeket a dolgokat megtartod magadnak, és nem piszkálod a barátod ezeken a napokon, úgy teljesen rendben van a dolog. Ez egy normális jelenség, a hormonok okozzák. Ettől nem leszel házisárkány és nem is jelzi a "rózsaszín köd " végét. Ez puszta biológia. Ne aggódj miatta.

2018. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Viszont amikor nem mensizek semmi de semmi bajom nincs vele, akkor sem, amikor egy hétig együtt vagyunk.
2018. júl. 10. 23:06
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó! <3

Ez már nekem is eszembe jutott ez előtt is, köszönöm a választ :)

2018. júl. 10. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!