Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menstruáció, normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció, normális, hogy így érzek a párom iránt?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, nekem 1. Kapcsolatom, 18 éves vagyok. Távkapcsolatban élünk, ezért ritkán találkozunk, de ez alapvetően nem probléma, megoldjuk a kommunikációt. Konfliktusok előfordulnak, de túl tudunk lépni rajtuk, egy szóval szinte tökéletesnek mondanám a kapcsolatunkat.

Viszont már kétszer is előfordult az elmúlt negyed évben, hogy úgy találkoztunk, úgy voltunk együtt egy hétig, hogy nekem megvolt. Ilyenkor szörnyű hangulatingadozásaim voltak. Ez leginkább a menstruáció előtti egy hétben jelentkezik .Egyik pillanatban boldog vagyok vele, imádok vele lenni,rá fél órára már nem kívánom a csókjait, és olyan dolgok irritálnak vele kapcsolatban amik eddig/ máskor egyáltalán nem. Például otthon úgy szokta hordani a nadrágját hogy néha lecsúszik egy kicsot és olyankor kilátszik az alsója. Ez általában egyáltalán nem zavar, az utóbbi 2 menstruációs találkánkkor azonban sokszor kiszúrta a szemem hogy "miért nem bírja feljebb húzni a nadrágját", és még több ilyen apró példa. Megjegyezném hogx neki nem említem meg ezeket, nem fogok konfliktust szítani csak mert nekem valami apró bajom van, nem vagyok vele bunkó meg semmi, de belűl előtör egy olyan érzés hogy "nincs kedvem" most a páromhoz. Ez vagy naponta 3- 4-szer előfordul, ezeket az órákat leszámítva teljesen jól megvagyok vele, csókolgatom, ölelgetem, és még szexuális vonzalmat is érzek iránta...

Ilyen hangulatingadozás eddig egyáltalán nem fordult elő, csak az utóbbi 2 alkalommal, amikor így találkoztunk. E között a 2 alkalom között egyszer találkoztunk, akkor nem volt menstruációm, semmi bajom/hangulatingadozásom/komor hangulatom nem volt akkor.

Ez normális? Hogy ilyen hangulatingadozásom van? Imádom a páromat , soha nem hagynám el, ezért ilyenkor mindig megijedek, hogy "Úristen zavar hogy itt van, valyon ez azt jelenti hogy nem szeretem már annyira?!"

Ugye csak én gondolom túl?

Sajnos tipikusan az vagyok aki túlgondol és túlaggódik dolgokat, ugye ez is csak egy ilyen eset, és nem azt jelenti hogy kezdek elhidegülni a páromtól?

18L


2018. júl. 10. 18:15
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nekem pre-mensturációs héten teljesen elmegy a kedvem a páromtól 2-3 napig!!!


Csak a hibáit látom és minden sokkal jobban idegesít mint eddig. Nem tetszik, ahogy kinéz, ahogy jár.

Egy ideig nem értettem mi bajom, hisz szeret és én is őt ( legalábbis eddig úgy tudtam) Mindig ott van nekem stb... kellett egy pár ilyen alkalom mire rájöttem, hogy csak 3-4 nap az egész és mindig csak menstruáció előtt van. A hormonok durva dolgokat képesek elérni az emberrel. Mikor tudom hogy ez az időszak következik, mindig emlékeztetem magam, hogy csak pár nap és minden rendben lesz. Szóval ez igen is normális. Sajnos le kell gyűrni ezt is :)

2019. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!