Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy orákulum megjósolná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy orákulum megjósolná neked, hogy 1 év múlva véget ér a kapcsolatod, a párod elhagy, akkor hogy viselkednél a maradék 1 évben? Kihoznád a maximumot magatokból, vagy elhagynád, hogy ne pazarold az idődet olyanra, aki nem marad veled?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés, nem kell írni hogy ez hülyeség, meg hogy ilyen nem létezik, mert nélkületek is tudom. Csak kíváncsi vagyok, kiből mit hozna ki, inkább kiélvezné és megszépítené a végét, vagy inkább hagyná a francba az egészet, és lassanként maga szakítana a párjával?

De tegyük fel hogy tényleg biztos hogy vége 1 év múlva, ez elkerülhetetlen lenne valamiért.


2018. júl. 11. 22:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az ismerőseimet az őrületbe kergetem a hülye orákulumos, fiktív kérdéseimmel.
2018. júl. 12. 13:58
 12/14 anonim ***** válasza:
És most úgy döntöttél, hogy a tesztalanyokat követően a nagyközönségnek is az idegeire mész? :)
2018. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Küzdenék, és nagyon remélem, hogy nem halál miatt mennénk szét.
2018. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Csak azt lehet egy ilyen kérdéssel felidegesíteni, aki nem látja át, hogy a dolog mindenképpen bekövetkezik, akármit csinál. Lehet, hogy pont azért, mert most elkezd kaparni, hogy megakadályozza a szakítást. Lehet, hogy azért, mert ugyanúgy nem tesz semmit, mint eddig. De a lényeg, hogy akármit tesz, mindenképpen szakítás a vége, ergó felesleges idegeskedni, meg kaparni, kapkodni.
2018. júl. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!