Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi értelme van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi értelme van annak, hogy 12 éve szerelmes vagyok valakibe?

Figyelt kérdés

Tetszettek már mások is, de ennyire még soha senki. Az illető komoly kapcsolatban él. Nem szeretnék semmibe sem belerondítani, amúgysem tudnék, mert valószínűleg ez egyoldalú, és semmi jó nem sülne ki belőle.

Kislány korom óta nem halványult ez a dolog. Élem az életem, építgetem a jövőmet, de emiatt a párkapcsolat témában nem tudok előre jutni.

Vagy nincs mitől aggódnom, még fiatal vagyok, csak nem találtam meg a nekem megfelelőt?

25N


2018. júl. 12. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem idealizálod a képet magadban. Beszélgettél vele mostanság? Azóta volt kapcsolatod?
2018. júl. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
értelme a világon semmi.
2018. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Nem beszélünk egymással már egy ideje, nem is lenne miről, ezért sem értem, de ezt józan ésszel hiába magyaráznám, èn is tudom, hogy ennek semmi értelme, de akkor mire jó ez, miért nem tudom elfelejteni??
2018. júl. 12. 10:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy ideális képbe vagy szerelmes

Ne is gondolj rá többet

2018. júl. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy feljebb írták: ez egy benned élő ideál, egy illúzió. Ezt kéne elfogadni és elfelejteni, és valódi emberi értékeket keresni.
2018. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem az a tipikus jóképű férfi, de mikor meglátom megáll a levegő, azonban nekünk nincs közös témánk, már párszor lejátszottam a fejemben, hogy mit tudnék neki mondani, és igazából semmit, más az életünk...


Amint alkalmam adódik, egy másik városba fogok költözni, ahol tuti nem futok vele össze. Akkor talán halványul ez.

2018. júl. 12. 10:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Tartsd nyitva a szemed, ismerkedj férfiakkal, és akkor nem jaratod majd az eszed ezen a gyerekszerelmen. Azért viselkedsz így, mert nincs tapasztalatod egyéb férfiakkal normális párkapcsolati szinten.
2018. júl. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!