Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is őrültség? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is őrültség? Vagy ezzel csak azt akarja kifejezni mennyire szeret?

Figyelt kérdés
A párommal 2hónapja vagyunk együtt egyik nap mikor eljött hozzám kicsit meglepődtem ugyanis magáratetováltatta a nevem és a születési dátumom.egyszer már kerdezte mit szolnék hozzá ha magára varratná én akkor csak azt hittem viccel mert nevetve mondta gondoltam nem komoly igy enis nevetve válaszoltam neki hogy persze . Igazábol nemtudom miert csinalta kicsit azt gondolom hogy őrült vagy szerintetek ez normális ?ő azt mondta soha nem szeretett még ennyire senkit és nem fogja megbánni . Hát nemtudom engem azért kicsit zavar a dolog amúgy nem kisfiúrol van szó hanem egy 24 éves felnőtt emberről
2018. júl. 12. 13:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy éretlen pö...cs...
2018. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem beteg.

Amúgy se látom értelmét ennek, hogy "magamra tetováltatom a nevét"... Akkor már inkább valami szimbólumot, ami emlékeztet rá.

De 2 hónap után semmiképpen se normális.

2018. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hat ha szet van varrva akkor sztem lehet ez egy jo poen. Ha ez lett volna elete elso tetkoja akkor az gaz. De igy hogy neki a tetko amolyan alap, sztem nem gaz sak egy kedves gesztus. Igy nincs okod annyira parazni.


🐴

2018. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Őrültség az lett volna, ha befizet egy meglepetés nyaralásra, megkér, hogy költözz vele össze, esetleg eljegyez. Mindegyik romantikus, őrült, de visszafordítható. Az, hogy 2 hónap után örökre a bőrére vésette a neved, inkább felelőtlen ostobaság. Elgondolkodnék, hogy akarok-e a továbbiakban valamit attól, aki ezt viccesnek vagy romantikusnak találja.
2018. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok mondani, h gratulálok nektek :))
2018. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%

Sosem értettem ezt a "magamra tetováltatok valamit, hogy emlékeztessen..." dolgot. Miért? Ha annyira fontos az a vki/vmi, akkor elfelejted? Idióta hype az egész, egy kényszer, hogy menőnek érezhesse magát a konzumidióta. Egy törzsi tetoválás, vagy egy börtön tetkó az jelentett valamit, de ez a divat b*ziskodás ez valami ultra gáz. Ja, hogy 24 évesen gondolom már egy high tech kannibál, 1000 év élettapasztalattal, egy Einstein és egy Bruce Lee keveréke a srác.


Sok sikert egy ilyen primitív paraszthoz, ugorjatok be egy fröccsre a legközelebbi romkocsmába, proszit! :D

2018. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz... őszinte leszek, de nekem ilyen éretlen kisgyerek nem kéne.
2018. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!