Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők örülnek az ilyen jellegü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők örülnek az ilyen jellegü ajándéknak?

Figyelt kérdés
1 hónapja ismerjük egymást és megkért, hogy vigyem el bevásárolni de nemet mondtam! Mert az autót én csak hobbyként tartom és nem akartam hogy minden féle kaját bele pakoljon, hogy megőrizze még a csomagtartó is az új szagát! Én abba még semmit se raktam csak arra használom, hogy egyszer kétszer menjek vele a városba! Először megharagudott de utána azt mondta megérti de mostmár én érzem rosszul magam! Hogy békítsem meg? Azon gondolkoztam kifizetném a jogsiját meg szereznénk neki egy autót ami erre a célra való, mert ez nem! A kérdésem az lenne, hogy jó ötlet? Mert magam nevére nem akarok még egy autót!

2018. júl. 12. 17:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Ennyire unatkozol?
2018. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

XDDDD


Nem hiszem el.

Egyrészt gond van a fejedben, ha 1 hónap után már ilyen nagy ajándékot adnál neki...Másrészt gond van a fejedben, mert az autó pont arra való, hogy megkönnyítse a szállítást. Én például bevásárlásnál örülök, hogy nem a buszon kell a banyatankot cipelni... Személy szerint nem szeretem a divatembereket, a kocsinak funkciója van, lássa el azt



22/N

2018. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Személyszerint nem örülnék és nem a kocsi miatt.
2018. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én nem unatkozom! Én egy kérdést tettem fel a nőknek! Az előzményt meg oda kellett írnom de látom így is kelti az indulatokat az emberekben!
2018. júl. 12. 17:22
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
basszus de messze még a nyári szünet vége...
2018. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

Vegyél egy bevásárlós kocsit, azt nem kell névre írni és jól szellőzik.

Amúgy, a nyár fele már lassan elment, készülj a pótvizsgákra inkább!

2018. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Idióta!
2018. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
10%

Az aranyásóknak biztosan fülig érne a szája, kicsit is értelmes, nem lehúzós nő ilyen ajándékot nem fogad el egy hónap után, de pláne nem próbálja játszmákkal kikövetelni.

Amúgy pontosan milyen bevásárlást kellett volna megejteni? Cipő/ruha/kiegészítős shoppingot vagy a hétvégi főzésre történő élelmiszer-nagybevásárlást?

2018. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%

A valasz, h ossze se jonnek ilyennel mint te. Es nem azert mert nem viszel el vasarolni. Azt az autot szerintem uvegeztesd be... plusz napfeny, eso stb? Nem halsz bele, h ilyen karok is erik?


Amugy beteg ember vagy. Nőkènt irom

2018. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%

#4 Kelti, mert ez gáz. Egy hónapja vagytok együtt, ember! Persze majd miután jól kisajtolt a nő, ide jössz sírni, hogy "minden nő aranyásó, nyenyenye."


Amúgy remélem, hogy az a csodás értelmi szintű xxzsoltixx vagy ki nem te vagy, aki alpári privátot küldött nekem. :"D


22/N

2018. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!