Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erdélyi magyar férfiakról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdélyi magyar férfiakról vélemények?

Figyelt kérdés
2018. júl. 12. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ismertem kettőt, kollégák. Annak alapján nekem nagyon hímsovinisztának tűnnek.
2018. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Az első válasznak van nèmi alapja.

Igazábó nekem sincs valami túl jó vèlemènyem róluk...Igaz, hogy èn nem nő vagyok.

2018. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Szintén kettőt ismerek, szintén kollégák, egyiknek kapcsolata van, jó fejek. Ismerek egy románt is, aki megtanult magyarul, gyerek kora óta itt él, ide is házasodott (felesége magyar) ők is jó fejek. Bár lehet azért mondom, mert én köcsög vagyok, így fel tűnik a kontraszt.

31/f

2018. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Egy ilyen méretű embercsoportot nem igazán lehet általánosítani. Az emberek mindenhol sokfélék.
2018. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A sör nem alkohol, a medve nem játék,az asszony nem ember! Remélem mindent elárultam! Amúgy ismerek több Erdélyi embert főleg Székelyt van köztük normális és nem normális mint az anyaországban vagy felvidéken bárhol máshol!
2018. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Akit én ismerek az mind egy hímsoviniszta állat. De úgy kőkeményen. Még szinte gyerek voltam amikor mentünk székelyföldre a sulival, mindegyik 30-as férfi kikezdett velünk lányokkal, az egyik elcipelt hátra, hogy lesmároljon, amikor meg full megijedve tiltakoztam még én voltam az idióta prűd pcsa aki majd senkinek se fog kelleni. És előtte mutogatta a gyerekéről meg családjáról a képet. Az asszonyt egyik se becsülte semmire, volt amelyik sáros cipőben full végigtrappolta az egész házat, szegény asszony csak nézett összeszorított szájjal, de nem mert megszólalni. Nagyon gázak. Egy ismerősöm oda házasodott, nincs valami nagyra tartva..
2018. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kompromisszum szot nem ismerik.
2018. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Te jó isten milyen véleménnyel van a sok tápos rólunk :D
2018. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak jó véleményem van róluk, nyilván az értelmiségibb rétegről beszélek, hosszú lenne sorolni és a magyar férfiakat sem szeretném bántani ;)
2018. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Róluk vagy jót vagy semmit.. Inkább nem mondok semmit..
2018. júl. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!